یک هنرمند رنگارنگ آب نبات پوشش داده و خانه را پر از آیتم های که شما را به لبخند

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: رابین بلر دیویدسون
محل سکونت: ترایبکا در نیویورک
حجم: 1000 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال اجاره

به عنوان یک هنرمند و صاحب کسب و کار کوچک, من می دانستم که من می خواستم آپارتمان من نیز در خدمت به عنوان فضای گالری. در شهر نیویورک فضا بسیار سخت است, بنابراین من به خصوص عاشق این آپارتمان به دلیل طرح جدا هر اتاق به خود متمایز منطقه است. من نیز مشغول به کار با نیویورک طراح داخلی کارا Woodhouse به من کمک کند بیشتر در رسیدن به این جدایی از زندگی و کار در همان فضا از طریق دکور. من می خواستم جمعی فضا به احساس راحت برای تماشای یک فیلم و حلق آویز کردن اما هنوز جلا برای زمانی که من را در مشتریان به کار بر روی یک قطعه سفارشی از هنر است. کرا چشم برای پاک کردن طراحی کمک کرده و آن را تا اتاق خواب کاملا آرام در حالی که در اتاق نشیمن روشن و با روح به من کمک کند احساس الهام گرفته و دفتر دیوانه است و رنگارنگ به من کمک کند کار می کنند.

“من الهام بخش در پشت رابین آپارتمان شد و رابین! و البته باور نکردنی از هنر به عنوان به خوبی. هنگامی که ما برای اولین بار شروع به کار با هم ما در مورد آنچه او به دنبال انجام. او هدف اصلی بودند که او می خواست فضا را سرگرم کننده و رشد همه در یک, و او نیز می خواست به یکی از اتاق خوابها یک دفتر خانه. من می خواستم به او شخصیت هنری و رنگ به حساب اولین و مهمترین!” کارا می گوید.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: ترکیب التقاطی از مدرن و معاصر و غریب, روشن, هر چیزی که شما را خوشحال می کند و به ارمغان می آورد لبخند به چهره شما.

الهام: من آثار هنری الهام گرفته شده است زیاده روی نوستالژی, و, رنگ, بنابراین من می خواستم من فضا را به منعکس کننده که در حالی که همچنین باقی مانده یک بوم خالی برای آثار هنری به جریان از طریق من ایجاد قطعات جدید.

مورد علاقه عنصر: قطعه های مورد علاقه من در آپارتمان من است من گبی صندلی از ناتان آنتونی. این مواد احساس می کند مانند یک خرس عروسکی و این خیلی شخصیت اما هنوز متناسب با پاک کردن کام از اتاق. کارا مرا متقاعد به محل آن را بر روی لبه راست اتاق خارج ورودی به اتاق خواب من رو در من هرگز فکر نمی کردم به قرار دادن یک صندلی وجود دارد! من می توانید نشستن در این نقطه و دیدن هنر من بر روی دیوار در حالی که همچنین قادر به نگاه کردن از پنجره و در انرژی در نیویورک است. این نقطه های مورد علاقه در تمام آپارتمان.

بزرگترین چالش: من تمایل به انجام دور با رنگ و الگوهای بزرگ است که برای آثار هنری من, اما نه همیشه برای طراحی داخلی برای کل فضا. قبل از اینکه من همیشه با یک طراح داخلی من فضاهای تمایل به کمی هرج و مرج. زمانی که کارا در آمد برای این پروژه من به طور مداوم نشان می دهد بیشتر چاپ و عناصر رنگارنگ بنابراین او کمک ساده کردن این ایده در من سر به منسجم خنثی فضا با بالا میآید از رنگ.

Proudest DIY: من نقطه میز! هنگامی که ما برداشت من از صندلی من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای ایجاد یک سفارشی میز در یکی از امضای من را چاپ می کند. آن را مانند یک standout قطعه و همیشه یک استارت مکالمه.

بهترین توصیه: Cara – سعی کنید و اضافه کردن چیزی بازیگوش در فضای خود را کنید و سعی کنید به یک ریسک است. معمولا آن را خاموش می پردازد و باعث می شود همه چیز کمی بیشتر جالب! برای رابین آپارتمان من تا به حال انتخاب شده دو Flos لامپ جدول برای اتاق نشیمن. آن را تغییر دهید تا من آنها را در فلز مختلف پس از اتمام که اهل تفریح و بازی و سرگرم کننده! انجام شد در جلا کروم به پایان برسد و از سوی دیگر در یک برنج جلا پایان برساند. بنابراین بسیاری از مردم می ترسند به ترکیب پس از اتمام با هم اما زمانی که اعدام راه درست آن می تواند بسیار زیبا و تاثیر خود را طراحی!

“یکی از دلایلی که ما را Nathan آنتونی به صورت عمده قطعات مبلمان بود که همه مسائل خود را واقعا قابل تنظیم است که ایده آل برای یک کوچکتر آپارتمان نیویورک. برای مثال در صورتی چله صندلی اصلاح شد به کمی کوچکتر در مقیاس مناسب در خانه ، در اصل این صندلی که آنها ارائه شده تا به حال یک طرح تزئینی در خارج از آنها که ما حذف و ایجاد یک مقدار نگاه sleeker” توضیح می دهد که کارا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>