آمیت شاه Nirmala Sitharaman حضور Rajnath Singh-رهبری در دیدار با اقتصاد

Amit Shah, Nirmala Sitharaman Attend Rajnath Singh-Led Meet On Economy

وزیر دفاع Rajnath Singh صندلی GoM دیدار در اقتصاد coronavirus بسته بندی (فایل)

دهلی نو:

وزیر دفاع Rajnath Singh است که ریاست گروه وزیران (GoM) جلسه ای در دهلی نو در این شب به بحث در مورد وضعیت اقتصادی و اجرای Rs 20 lakh کرور مالی امداد بسته های اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی برای coronavirus-آمار اقتصاد هند.

صفحه اصلی وزیر آمیت شاه, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman تجارت و وزیر پیشین راه آهن Piyush Goyal در میان کسانی که در جلسه حضور.

ساعت قبل از آغاز جلسه Ms Sitharaman گفت news agency آنی که دولت قرار داده بود فکر بزرگ به اقدامات امداد اعلام کرد برای بخش های مختلف اقتصاد و این که اینها در رقابت با کسانی که اعلام کرد دیگر کشورها از جمله کشورهای توسعه یافته است.

“قبل از انجام این کار ما در مقایسه با هر اطلاعیه های ساخته شده توسط کشورهای مختلف برای دیدن آنچه در بسته های خود را شامل. هر کشور به ارمغان آورده است در یک سبد از اقدامات مالی و پولی تضمین مرکزی نقدینگی و غیره” وزیر دارایی گفت.

“ما همه متفاوت است و… نسبت ممکن است متفاوت باشد. زمانی که کشورهای توسعه یافته برخی از موسسات ممکن است برای آنها را به رفتن را از طریق یک مسیر و بازی کمتر در دیگر. هند دارای مزیت زیادی از نظر فن آوری و انتقال پول نقد… است که چگونه از طریق PM Garib Kalyan ما می دم پول نقد به دست مردم است,” او اضافه شده است.

Ms Sitharaman نیز اشاره کرد که کشورهای دیگر نیز در تلاش برای بر انگیختن نقدینگی از طریق بانک مرکزی اقدامات – چیزی است که بانک مرکزی هند (RBI) جمعه اعلام کرد در حالی که هشدار داد که هند تولید ناخالص داخلی می تواند قرارداد بیشتر این سال مالی و “برآورد شده است باقی می ماند در قلمرو منفی” در آینده.

تومان 20 lakh کرور بسته شرح داده شده توسط نخست وزیر به عنوان ارزش 10 درصد از تولید ناخالص داخلی و جزئیات آن منتشر شد توسط Ms Sitharaman بیش از پنج تراشه ها جای دادند از اطلاعیه های این هفته مورد انتقاد قرار گرفته است توسط مخالفان. کنگره رهبر P چیدمبرم شده است در میان اکثر منتقدان استدلال آن را “اتحاد چپ چند بخش بالا و خشک”.

“… یک محرک های مالی از Rs 1,86,650 کرور به مقدار سختی 0.91 درصد از تولید ناخالص داخلی خواهد بود کاملا ناکافی با توجه به وخامت بحران اقتصادی و وضعیت وخیم است که در آن مردم خود را پیدا کنید” سابق وزیر دارایی گفت: در بیانیه منتشر شده این هفته است.

از قم به ریاست آقای سینگ روبرو شده است در موارد متعدد تا کنون با یک جلسه در اوایل این ماه بررسی توصیه هایی برای ممنوعیت مستند محدودیت. این بود که قبل از دولت تمدید coronavirus مستند به مه 31.

با ورودی از آنی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>