“Amit Shah مدل vs Kejriwal مدل”: دهلی نو تظاهرات Covid سفارش

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه ملاقات کرد, Arvind Kejriwal, سه بار گذشته بیش از coronavirus وضعیت در دهلی نو.

دهلی نو:

همه coronavirus بیماران در دهلی نو باید درخواست برای بازدید از یک مرکز قرنطینه برای ارزیابی دولت دهلی نو گفت: امروز ثبت نام در اعتراض به مرکز سفارش جدید. معاون وزیر Manish Sisodia گفت که او نوشته است نامه ای به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه درخواست او را به “دخالت” و رول آخرین دستورالعمل قرار داده است که یک بار در در حال حاضر تیره و تار سلامت زیرساخت ها است.

“امروز دهلی نو دارای دو coronavirus مدل – یکی Amit Shah مدل که می گوید که هر کسی که تست مثبت است برای رفتن به یک مرکز قرنطینه. یکی دیگر از Kejriwal, مدل, که می گوید که یک تیم بازدیدکننده داشته است بیمار را برای ارزیابی شدت مورد” Manish Sisodia گفت: به عنوان او خطاب به خبرنگاران از طریق ویدئو کنفرانس.

“من گفته اند آمیت شاه که این ‘مدل خود را در مقابل من مدل’ مبارزه با. ما باید برای به حداقل رساندن ناراحتی برای مردم” آقای Sisodia گفت.

معاون وزیر آخرین اظهارات یک روز پس از او نوشت: معاون فرماندار آنیل Baijal که اغلب به درگیری با وزیر, Arvind Kejriwal, درخواست بازگشت به Aam Aadmi Party (AAP) دولت در سیستم های قدیمی در میان سنبله در coronavirus موارد است.

دهلی نو هند دومین شماره از coronavirus موارد است. در روز سه شنبه سرمایه های ملی گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش تقریبا 4000 عفونت های جدید در نظر گرفتن شمارش به بیش از 66,000 موارد است.

“من خدا را شکر به شما برای کمک به شما در دهلی مبارزه با COVID-19. اما من می خواهم به نوبه خود توجه خود را به موضوع دیگری است که باعث هرج و مرج در میان بیماران است. دهلی نو گزارش حدود 3000-4000 در موارد جدید در هر روز است. در چنین سناریو چه خواهد شد و ما به ترتیب آمبولانس را به تمام بیماران به انزوا مراکز?” 48 ساله Aam Aadmi Party رهبر نوشت: Amit Shah امروز.

7hdcnk74

دهلی نو تا کنون وارد شده بیش از 66,000 coronavirus موارد است.

“تست ردیابی و مهار در حال حاضر افزایش بار بر روی سلامت زیرساخت ها است. در حال حاضر صف های طولانی دیده می شود در خارج از مراکز قرنطینه” او گفت: در این نامه اضافه کرد که “این سیستم جدید را ایجاد کرده است بسیاری از چالش ها”. “من نوشت: به L-G اما او پاسخ” نامه بیشتر می خواند.

“من به شما درخواست تجدید نظر است که تنها راه مثبت خود را مداخله کمک عقب پنج روز اجباری قرنطینه قانون, آخرین سفارش نیز باید لغو,” او گفت:.

وزیر Arvind Kejriwal توییتی این صبح: “دهلی خانه انزوا طرح شده است کار بسیار خوبی است. من شخصا صحبت به بسیاری از بیماران در تلفن که تحت خانه انزوا. من افت اصرار مرکز و ال جی به سرهم بندی کردن wid آن و بازگرداندن آن به عقب. (sic)”

هفته گذشته معاون فرماندار که نشان دهنده مرکز تا به حال لغو سفارش در اجباری پنج روز قرنطینه برای همه coronavirus بیماران پس از تظاهرات توسط دولت دهلی نو. AAP دولت اشاره کرده بود که این امر به معنی تنظیم بیش از 90,000 تخت بیمارستان بود که تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر.

بعد از یک تجدید نظر منظور گفت که همه COVID-19 بيمار خواهد بود با اشاره به COVID-19 مراکز مراقبت به تصمیم بگیرند که آیا آنها می تواند جدا شده و در خانه های خود را یا نه.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه ملاقات وزیر Arvind Kejriwal سه بار در هفته گذشته به بحث در مورد دست زدن به همه گیر پس از دیوان عالی کشور به نام وضعیت در شهر “وحشتناک, horiffic و احساساتی”. در سراسر هند coronavirus شمارش افزایش یافت به 4.56 لاخ موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im