Amit Shah, Arvind Kejriwal, دیدار امروز به عنوان Coronavirus موارد افزایش در دهلی

دهلی وزیر Arvind Kejriwal و اتحادیه وزیر آمیت شاه ملاقات روز چهارشنبه. (فایل) (فایل)

دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan دیدار خواهد کرد دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, صبح امروز برای بررسی سرمایه های ملی در پاسخ به coronavirus دو روز پس از دادگاه عالی کشیده تا دولت دهلی نو بیش از “وحشتناک وحشتناک و احساساتی” وضعیت در این شهر است. این نشست در میان سنبله در COVID-19 عفونت در سرمایه های ملی که سوم بیشترین تعداد ویروس موارد در هند پس از ماهاراشترا و تامیل نادو.

این دومین دیدار بین آمیت شاه و Arvind Kejriwal در کمتر از یک هفته بیش از همه گیر. جلسه امروز آغاز می شود که در 11 am نیز می باشد با حضور معاون فرماندار آنیل Baijal Dr Randeep Guleria مدیر AIIMS (تمام هند موسسه علوم پزشکی) و اعضای SDMA (دولت و مدیریت بحران سازمان) اتحادیه خانه وزیر ترکیه در توییتی در روز شنبه.

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه ملاقات آمیت شاه, Dr Harsh Vardhan و دیگر وزیران بیش از افزایش COVID-19 عفونت در کشور چهارم بدترین برخورد با این بیماری همه گیر. آنها در مورد وضعیت در ایالات متحده و سرزمین های اتحادیه از جمله دهلی نو که در آن coronavirus موارد در حال افزایش است.

دیوان عالی کشور روز جمعه لعنتی دولت دهلی نو بیش از دست زدن به شیوع آن را به عنوان به دنبال پاسخ در پاییز در coronavirus تست در این شهرستان است. کوبیدن AAP حکومت پس از اتحادیه های وزارت بهداشت دستورالعمل های بالا دادگاه گفت: “وضعیت در دهلی وحشتناک وحشتناک و احساساتی. (وجود دارد) بسیار متاسفم امور در آن بیمارستان است که به علت مراقبت و نگرانی به بدن.” همچنین با ارسال اعلامیه به مرکز تامیل نادو واقع شدهاست و, West Bengal.

“COVID-19 بیماران بدتر از حیوانات است. در یک مورد پیدا شد در زباله” دادگاه گفت. سرمایه های ملی وارد شده در اطراف 38,958 موارد تا کنون و در اطراف 1,214 مرگ و میر مربوط به بیماری زور زدن زیرساخت های بهداشت و درمان, حتی به عنوان وزیر بارها گفت که این شهرستان آماده است برای مقابله با این بیماری همه گیر.

روز شنبه, Arvind Kejriwal, تا به حال توییتی که اتحادیه خانه وزیر “مطمئن باشید از تمام همکاری” را به عنوان آنها ملاقات ساعت پس از دهلی وزیر گفت که معاون فرماندار آنیل Baijal سفارشات overruling خود دولت تصمیم گیری در coronavirus خواهد بود به شدت دنبال بدون سوال.

معاون فرماندار آنیل Baijal که نشان دهنده مرکز بود در اوایل این هفته لغو Aam Aadmi Party (AAP) تصمیم دولت برای رزرو بيمارستان به جز کسانی که در اجرا توسط این مرکز برای ساکنان دهلی نو است. او همچنین معکوس تصمیم به تست فقط کسانی که در نشان دادن علائم COVID-19 و گفت: موارد بدون علامت و در معرض خطر تماس با ویروس بیمار را نیز آزمایش می شود.

آقای Kejriwal بود گفت: این شهرستان به زودی اجرا از تخت اگر COVID-19 بيمار نگه داشته به آینده را از سراسر هند به آن بیمارستان و رسم انتقاد که او بود که غیر اخلاقی. آقای Baijal که اغلب به درگیری با آقای Kejriwal و رهبران خود گفت: انکار درمان به سادگی چون کسی نبود از ساکنان پایتخت خواهد بود از نظر قانونی جایز نیست.

“این است که زمان برای سیاست است. این زمان برای اختلافات” دهلی وزیر گفت: روز چهارشنبه یک روز پس از او آزمایش منفی برای کوروناویروس.

سنبله در ویروس موارد در دهلی نو می رود به افزایش به 5.5 لاخ موارد توسط جولای 31, آینه است با افزایش مشابه در coronavirus موارد در سراسر کشور. در سراسر هند بیش از 3 لاخ هستند تحت تاثیر این بیماری همه گیر بیش از 8000 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de