در میان COVID-19 اثرات اجرایی سفارشات به سرعت در مسیر کار کدهای

Amid COVID-19 Effects, Executive Orders To Fast-Track Labour Codes

Coronavirus: بانک جهانی پیش بینی کرده است که هند را ببینید رشد فقط 1.5-2.8 درصد (فایل)

دهلی نو:

Coronavirus و پس از آن مستند است و تحت فشار قرار دادند و دولت را به فرمان مسیر به تدوین سه نفر از چهار کار کدهای آن برنامه ریزی شده است. کدهای در حال حاضر معرفی شده در مجلس است. یکی از آنها – کد در حقوق و دستمزد است که باشگاه ها هم به قوانین مربوط به حداقل دستمزد و پاداش برابر با پاداش و چند نفر دیگر – در حال حاضر تصویب شده است. یک فرمان یا فرمان اجرایی را سه تن دیگر به اثر.

آنهایی که در انتظار هستند و امنیت اجتماعی کد مربوط اندیش صندوق, بیمه, زنان و زایمان, مزایا و دیگران – روابط صنعتی کد است که ترکیب قوانین صنعتی اختلافات کارگری و دیگران,و بهداشت حرفه ای و ایمنی کد مربوط به ایمنی صنعتی و رفاه ،

در ماه ژوئن سال گذشته دولت تصمیم گرفته بود به کوچک شدن 40-عجیب و غریب قوانین کار به فقط چهار به کمک شرکت های خارجی به انجام کسب و کار در هند – یک فرایند است که می شود بسیار مهم از نظر بلندی رکود اقتصادی.

در میان انتظار می رود رکود جهانی اقتصاد پس از COVID-19 همه گیر و مرتبط با مستند چشم انداز هند شده است به خصوص تیره است.

بانک جهانی پیش بینی کرده است که هند را ببینید رشد فقط 1.5-2.8 درصد در آن زمان سال مالی — پایین از یک انتظار 4.8-5.0 درصد برای سال فقط به پایان رسید.

نخست وزیر نارندرا مودی در حال حاضر اشاره کرد در نگه داشتن بخش های خاصی از ambit از مستند — است که انتظار می رود تمدید برای دو هفته دیگر. در مرحله بعدی این مستند هر دو زندگی و اقتصاد نیاز به امن او گفت: روز گذشته پس از جلسه بیش از 10 رئیس Minsters.

در حالی که این مستند چپ میلیون ها نفر از دستمزد روزانه کارگران – بیشتر در زیرساخت های بخش — بیکاری فشار انباشت اشیاء بدست آمده در بخش های مانند داروسازی. تقاضای عظیمی برای هیدروکسی کلروکین به تنهایی و انتظار می رود که برای حفظ شرکت های دارویی بسیار شلوغ است.

دولت احساس در نمایش پست-COVID-19 سناریو “این لازم است برای هر دو کارفرمایان و کارکنان” یک منبع گفت.

هشدار از بسیاری از تغییرات آمده PM مودی در نشست اخیر خود با رهبران سیاسی تا به حال صحبت از یک “قبل از تاج و پس از کرونا” برای بار آمده است. “عظیم اجتماعی و شخصی تغییرات را به جای” او این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید