خطوط هوایی آمریکا قصد دارد 30 درصد کاهش و مدیریت و کارکنان اداری

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای مسافربری جمعیت یک باند که در آن آنها پارک شده با توجه به پرواز کاهش در فرودگاه بین المللی تولسا در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده, مارس 23 سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

خطوط هوایی آمریکا در حال برنامه ریزی در 30 ٪ کاهش به مدیریت و کارکنان پشتیبانی به دلیل تلفات coronavirus در کسب و کار این شرکت گفت: کارکنان جمعه.

شرکت هواپیمایی نیز شروع به ارائه buyouts به این کارکنان و گفت: این طرح به پیشنهاد جدید ترک داوطلبانه و buyouts برای کارکنان خط مقدم مانند خدمه پرواز در ماه آینده با توجه به شرکت یادداشت که مشاهده شد با CNBC.

“اگر چه ما قبل از همه گیر نقدینگی قابل توجهی کمک مالی ارائه شده توسط دولت و نقد ما مطرح در بازار سرمایه ارائه یک پایه برای ثبات ما نیاز به کاهش هزینه های ما ساختار از جمله مهم ترین هزینه — هزینه جبران خسارت و مزایای” الیز Eberwein آمریکایی را معاون اجرایی رئیس جمهور از مردم و جهانی تعامل گفت: در کارکنان توجه داشته باشید.

آمریکایی و دیگر شرکت های هواپیمایی در حال تقلا برای کاهش هزینه ها به دلیل همه گیر است اثر مخربی بر تقاضای سفر. در حالی که بیشتر مسافران در حال گرفتن به آسمان در هفته های اخیر نسبت به ماه گذشته تقاضا هنوز بیش از 80 ٪ از یک سال پیش.

مدیران باید گفت که آنها انتظار دارند به کوچک به دلیل تقاضای ضعیف که همچنین آنها را وادار به پارک صدها jetliners بریده بریده راه و اصرار کارکنان را داوطلبانه پرداخت نشده و یا بخشی از پرداخت را ترک کنند و در برخی موارد بازنشستگی زود هنگام.

“علاوه بر این در حال اجرا کوچکتر هواپیمایی بدان معنی است که ما نیاز به یک مدیریت و کارکنان پشتیبانی تیم است که در حدود 30% لاغر” Eberwein نوشت.

ماه گذشته شرکت های هواپیمایی شروع به دریافت قطعات از $25 میلیارد بسته کمک های خود را کنار بگذارند برای شرکت های هواپیمایی. هواپیمایی ممنوع از تخمگذار کردن یا برش نرخ پرداخت کارکنان از طریق سپتامبر. 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>