علی Raisman رفته از المپیک مدال طلا به گیاه گورو

سه المپیک مدال طلا علی Raisman می داند که یک یا دو چیز در مورد تعهد و مراقبت از خودش است. این صفات باید به او کمک کرد تا امن با یک نقطه بالا در جهان قاتل از رقابتی ژیمناستیک. اما این روزها Raisman پیدا کرده است خودش اختصاص وقت خود به مراقبت از هر دو سلامت خود و سلامت خود را در حال رشد خانواده از گیاهان است.

مانند بسیاری از ما Raisman پیدا کرده است و خودش را سپاسگزار بودن برای چیزهای کوچک در حالی که زندگی در قرنطینه. به عنوان بسیاری از مردم به او بیش از حد است و پیدا کردن آرامش در آرام مراقبه سرگرمی.

“من پیدا باغبانی واقعا آرامش بخش” Raisman که در حال حاضر اجتماعی فاصله به تنهایی در بوستون آپارتمان گفت: نخبگان روزانه در مارس 11 مصاحبه. “این باعث می شود من احساس می کنم خیلی حال و بنابراین من که کاملا کمی است.”

“من یک مقدار زیادی از چیزهایی که در حال رشد, بنابراین من نشستن وجود دارد و ببینید چه چیزی رشد کرده است” او ادامه داد. “این واقعا سرد از آنجا که شما می توانید چیزهایی که باید رشد کرده و حتی از روز قبل حتی صبح که اگر آن را یک روز خوب است.”

Raisman خود گیاهان پیشرفت در Instagram و جزئیات به پیروان خود چگونه باغبانی نگه داشتن او عاقل است.

“پیوند به نخود ضربه محکم و ناگهانی خارج (من شروع به رشد دانه ها در داخل),” Raisman زیر نویس مه 4 Instagram post. “من دوست دارم به تماشای آنها را رشد می کنند به دلیل گل های زیبا می آیند قبل از هر نخود…برخی از بهترین چیزهایی که من آموخته ام از طبیعت است که ارزش صبر و قدردانی از زیبایی در اطراف من است.”

او نوشت: در یکی دیگر از Instagram پست که باغبانی تبدیل به بخش مهمی از روزانه قدردانی متمرکز معمول است.

“من پیدا کرده اند باغبانی بوده و واقعا آرام بخش است و نگه داشته من پایه,” او نوشت. او ادامه داد: “من زمان آبیاری گیاهان را به حال..” و افزود که باغبانی مشترک سرگرمی با مادرش پس از دو اغلب FaceTime و بحث گیاهان.

و Raisman است که به دنبال به جلو به زمانی که او سخت کار می پردازد در حدود یک ماه یا دو. او گفت: نخبگان روزانه است که اگر چه او مجبور نیست هر خوراکی, سبزیجات, هنوز, “من می خواهم بگویم شاید در حدود دو ماه من بازار در محل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.detny.im