ما چسب به اخبار در حال حاضر بیشتر از همیشه اما ما “مطبوعات آزاد” لزوما رایگان. کابل رسانه های خبری مثل CNN و MSNBC قفل شده در پشت گران قیمت کابل تلویزیون های بسته بندی و طناب, برش جریان اشتراک مانند زنجیر تلویزیون و Hulu + برنامه های زنده تلویزیونی. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر برای دریافت اخبار تلویزیون تعمیر عاری از هر گونه پرداخت به حساب و یا تعهد است.

ما را بررسی کنید لیست زیر را به دیدن تمام گزینه های خود را به صورت کاملا رایگان تلویزیون شبکه های خبری و همچنین به عنوان زمان محدود ارائه می دهد برای خدمات پرداخت می شود و حتی یک راه برای پیش نمایش شبکه های محبوب برای کمی در هر روز. هنگامی که شما پیدا کرده ام اخبار مورد علاقه خود را ایستگاه می دانیم که آن را حتی ساده تر برای پیدا کردن رایگان اخبار به عنوان خوانده شده. برنامه های مانند اپل, اخبار گوگل, اخبار و Flipboard را مطلع ساده است. البته گاهی اوقات نشستن پشت و تماشای اخبار فقط راه رفتن است.

گزینه های رایگان هیچ رشته های متصل

زیر ایستگاه های ارائه رایگان اخبار جریان 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. اگر شما به دنبال برای یک رایگان سی ان ان یا MSNBC جایگزینی این به احتمال زیاد رسانه های شما می خواهید برای بررسی.

برنامه 1: ABC اخبار

ABC, اخبار, است, اصلی, بازیکن, در آمریکایی, اخبار. به عنوان بخشی از ABC رایگان به هر کسی با یک مناسب آنتن در آن تنها حس می کند که ABC News در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در تمام طول روز به عنوان به خوبی. شما می توانید گرفتن آن جریان زندگی می کنند در هر زمان شما می توانید مشهور برنامه های مانند “صبح بخیر امریکا” یا “Nightline.”

برنامه 2: الجزیره

الجزیره یک قطر-بر اساس اخبار ایستگاه های شناخته شده برای پوشش آن از خاورمیانه است. که گفت:, آن را پوشش می دهد مسائل از سراسر جهان, از جمله, البته, ایالات متحده است. ایستگاه ارائه می دهد یک وقفه 24/7 جریان است که شما می توانید شیر را در هر زمان. هنگامی که آن را در حال حاضر پخش زنده اخبار, پخش داستان و مستند به جای بسیار شبیه به برخی از کابلی آمریکا, اخبار رسانه های.

برنامه 3: ایسنا

مانند ABC News, CBS اخبار دیرینه آمریکا, اخبار, خروجی به صورت رایگان در دسترس به عنوان بخشی از شبکه CBS. گذشته از آن رایگان 24/7 دیجیتال, شبکه خبری O’DONNELL, CBS News نیز میزبان برنامه های محبوب مانند “فردا صبح” و “60 دقیقه.”

برنامه 4: پنیر چدار اخبار

پنیر چدار اخبار توصیف خود را به عنوان یک “fast-paced, جوان غیر حزبی به طور کلی اخبار و تیتر اخبار شبکه است.” آن را حس می کند که این سرویس در دسترس است رایگان برای هر کسی که می خواهد به آن را مشاهده. این رادیو از لس آنجلس کاخ سفید و دو محل در شهر نیویورک است. در پشت سر هم با اخبار کسب و کار, کانال, پنیر چدار, پنیر چدار, اخبار, عالی همه در اطراف منبع برای نگهداری با آخرین اتفاقات.

برنامه 5: فاکس نیوز

در حالی که فاکس نیوز است که حق بیمه کابل شبکه خبر آن ارائه رایگان livestream از آن 24/7 برنامه های خبری. که ممکن است شما را متعجب با توجه به شبکه حتی تبلیغ است که شما نیاز به یک ارائه دهنده تلویزیون از برخی از مرتب کردن بر اساس به جریان زندگی می کنند اما این همه بستگی دارد چه در اخبار. فاکس نیوز متحده در وب سایت خود را که “عمده اخبار حوادث همیشه در جریان … به صورت رایگان” بنابراین شما می توانید انتظار اکثر داستان در COVID-19 ویروس در دسترس بدون هیچ هزینه.

برنامه 6: NBC News

در حالی که خود را وابسته به پلت فرم MSNBC ممکن است نیاز به یک کابل اشتراک برای دسترسی به, NBC News کاملا رایگان و در دسترس در هر زمان. مانند ABC و CBS آن را به یک جزء اصلی از آمریکا, اخبار, با برنامه هایی مانند “نمایش امروز” و “ان بی سی اخبار شبانه.”

برنامه 7: PBS NewsHour

PBS NewsHour ندارد, سنتی, تک, جریان اخبار. آن را ارائه می دهد و متعدد جریان زندگی می کنند را انتخاب کنید از بسته اخبار روز, بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی هر آنچه که شما منافع بیشتر است. همچنین شما می توانید جریان روزانه خود اسم, PBS NewsHour, زنده به صورت رایگان و تماشای قسمت در اوقات فراغت خود. PBS NewsHour تنها باعث می شود یک برنامه برای iOS, اما PBS ویدئو های موجود در سیستم عامل های مختلف برای گرفتن اخبار.

برنامه 8: ایستگاه های اخبار محلی در منطقه شما

شما پیدا کنید که اخبار محلی ایستگاه های ارائه شده ممکن است جریان زندگی می کنند رایگان خود را محتوا است. ما با هم چند تا از شناخته شده ترین ایستگاه های اخبار محلی در کشور اما در بررسی های خود محلی ایستگاه برای دیدن اگر آنها را به همان.

زمان محدود رایگان ارائه می دهد

اگر شما می خواهید برای دریافت اخبار کابل, تعمیر, شما ممکن است بخواهید برای بررسی از این معاملات قبل از آنها بیش از. با توجه به کروناویروس همه گیر تلویزیون برخی از خدمات در حال ارائه گسترده آزمایش به این معنی که شما می توانید به طور موقت مانع کابل حق بیمه کانال های خبری به صورت رایگان. شما نیاز به ایجاد حساب برای برخی از این برنامه ها ،

برنامه 1: Hulu

اگر شما برای پرداخت یا Hulu یا Hulu (No Ads) که شامل Hulu دیزنی+ و ESPN+ بسته نرم افزاری این شرکت ساخته شده است ABC News Live channel رایگان به livestream. پس از آن رایگان نفسه مگر اینکه شما در حال حاضر یک مشترک.

برنامه 2: Sling TV

شما می توانید “اقامت و زنجیر” زنجیر تلویزیون آخرین ارتقاء به صورت رایگان برای مدت زمان محدود. شما ABC News Live و همچنین فاکس نیوز (و برخی از فاکس وابسته) نه به ذکر است “هزاران نفر” از نشان می دهد و فیلم به بوت — همه بدون نیاز به ثبت نام برای یک حساب کاربری. اگر شما در حال حاضر مشترک شدن در به زنجیر تلویزیون شما همچنین می توانید دسترسی رایگان خود را محتوا است.

برنامه 3: یوتیوب تلویزیون

شما می توانید یوتیوب و تلویزیون به صورت رایگان به مدت دو هفته در هنگام ثبت نام قبل از تاریخ 14 آوریل. که 70+ کانال های از جمله CNN و MSNBC و فاکس نیوز, به صورت رایگان. شما نیاز به اتصال به حساب کاربری گوگل خود را برای به دست آوردن دسترسی به محاکمه.

پیش نمایش رایگان

هر دو CNN و MSNBC ارائه روزانه 10 دقیقه پیش از خود livestreams قبل از درخواست برای کابل اعتبار برای ادامه. ده تصادفی دقیقه در روز ممکن است شما گرفتار در اخبار, اما خوب است بدانید در مورد در مورد شما می خواهید برای اتصال.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im