'All Countries Will Face This': WHO After China Revises COVID-19 Deaths

ووهان اضافه شده 1,290 مرگ و میر به آن تعداد مرگ و میر بالا بردن مجموع به 3,869. (بازنمودی)

ژنو سوئیس:

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که بسیاری از کشورها به احتمال زیاد دنبال چین در تجدید نظر تا مرگ آنها شمارش هنگامی که آنها شروع به گرفتن coronavirus بحران تحت کنترل است.

ووهان این COVID-19 کانون بستری اشتباه در شمارش آن مرگ و میر به طور ناگهانی افزایش این شهرستان تعداد 50 درصد — زیر رو به رشد جهان شک و تردید در مورد چینی شفافیت بیش از وقوع.

که گفت ووهان شده بود غرق ویروس که ظهور در این شهرستان در ماه دسامبر و مقامات بیش از حد شده غرق به اطمینان حاصل شود هر مرگ و عفونت به درستی ثبت شده است.

مقامات در ووهان در ابتدا سعی در سرپوش گذاشتن بر شیوع مجازات پزشکان که تا به حال مطرح زنگ آنلاین و شده اند وجود دارد سوال در مورد دولت ضبط عفونت به آن بارها و بارها خود را تغییر شمارش معیارهای در اوج بحران است.

“این چیزی است که یک چالش مداوم شیوع: برای شناسایی همه موارد و همه از مرگ” ماریا ون Kerkhove این که COVID-19 ویژگی های رهبری گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است.

“من پیش بینی است که بسیاری از کشورهای در حال رفتن به در یک وضعیت مشابه که در آن آنها را مجبور به رفتن به عقب و بررسی سوابق و نگاه کنید: آیا ما به گرفتن همه آنها را؟”

او گفت: ووهان مقامات در حال حاضر بررسی پایگاه داده های خود و متقابل برای بررسی اختلاف.

ووهان اضافه شده 1,290 مرگ و میر به آن تعداد مرگ و میر بالا بردن مجموع به 3,869 و افزود: بیشتر 325 موارد آوردن تعدادی از عفونت به 50,333.

ون Kerkhove گفت که به دلیل ووهان را در سیستم بهداشت و درمان بود غرق برخی از بیماران در خانه درگذشت; دیگران بودند موقت امکانات و پزشکان متمرکز بر درمان بیماران از این رو به انجام کارهای اداری ،

مایکل رایان که شرایط اضطراری کارگردان افزود: “همه کشورها روبرو خواهد شد این”.

اما او خواست سازمان ملل برای تولید اطلاعات دقیق به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است “از آنجا که ما را نگه می دارد در بالای چه تاثیر و اجازه می دهد تا ما را به پروژه رو به جلو در یک مقدار دقیق تر در راه است.”

آفریقا و امید

بیش از دو میلیون نفر آلوده شده اند با COVID-19 در حالی که به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش بیش از 145,000 از دست داده اند زندگی خود را.

بسیاری از موارد مرگ و میر گزارش شده تا کنون شده است در اروپا و ایالات متحده است.

اما چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داده بود که “روند نگران کننده” در حال ظهور در آفریقا است.

در این که در گذشته روزانه تعداد وجود داشته است 11,843 مورد تأیید و 550 مرگ و میر در این قاره.

“در هفته گذشته شده است وجود دارد 51 درصد افزایش در تعداد موارد گزارش شده در قاره آفریقا و 60 درصد افزایش در تعداد از گزارش مرگ” سابق اتیوپی وزیر بهداشت گفت.

اما همکاران او گفت: این وضعیت بود و نه فراتر از کنترل در این قاره با توجه آفریقا را تجربه طولانی داشتن به نبرد کشنده بیماری شیوع است.

“ما باور نمی کنیم, در این مرحله, این بیماری با گذشت ظرفیت موجود باشد” گفت: Ryan.

مرطوب بازار

به اصطلاح مرطوب در بازار چین بوده است در کانون توجه از آنجا که ویروس پدید آمده با برخی از سرزنش آنها به عنوان منبع COVID-19.

مرطوب بازارهای مکانهای محبوب برای خرید گوشت تازه و سبزیجات و ماهی در سراسر آسیا — پر فروش ترین ها رایج و روزمره تولید به مردم در قیمت مقرون به صرفه با فروش حیوانات زنده و گاهی اوقات حیات وحش است.

Tedros گفت: آنها یک منبع مهم مواد غذایی و کار برای میلیون ها نفر اما آنها بیش از حد اغلب ضعیف تنظیم شده و نگهداری می شود.

“که موقعیت این است که زمانی که این بازار مجاز به بازگشایی آن را تنها باید در شرایط است که آنها مطابق سختگیرانه ایمنی مواد غذایی و استانداردهای بهداشت,” او گفت:.

“دولت باید با دقت اعمال ممنوعیت در فروش و تجارت از حیات وحش برای مواد غذایی است.”

حدود 70 درصد از تمام ویروس های جدید در انسان می آیند از دیگر گونه های او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو