آنها می گویند که بهترین راه برای تجربه یک کشور چشم انداز است که به سفر با قطار است. ظاهرا که قطعه ای از مشاوره نیز به مسافرخانه.

در آفریقای جنوبی پارک ملی کروگر وجود دارد یک هتل لوکس که در حال ساخته شدن در سابق ماشین قطار نشسته در بالای یک پل راه آهن به مهمانان ترین نمایش خیره کننده از Sabie رودخانه و اطراف آن را مراتع است.

به نام کروگر Shalati قطار تسلیم آن خواهد شد از ویژگی های 24 en-مجموعه حمل و نقل اتاق نیز به عنوان یکی دیگر از هفت اتاق بر روی زمین در کنار پل که بازسازی خواهد شد به صورت محلی ساخته شده و هنر قرار دادی مبلمان است که جشن فرهنگ آفریقایی.

امکانات دیگر شامل یک عرشه منطقه یک نوار و یک استخر است که مسلما می تواند شود در جهان منحصر به فرد ترین استخر اجازه می دهد شما را به یک فرصت شیب در حالی که توصیف شیرها فیل زرافه و دیگر حیات وحش رومینگ پایین.

هتل محل می پردازد ادای احترام به این منطقه ، این همان نقطه ای که در آن پارک ملی کروگر اولین بازدید کنندگان خواهد پیاده رفتن در سافاری 100 سال پیش. در شب آنها بازگشت به آموزش و دریافت برخی از استراحت قبل از ترک برای مقصد بعدی خود صبح روز بعد.

“کروگر Shalati قطار روی یک پل می گیرد مردم به یک زمان از دست رفته و باعث می شود آنها احساس بخشی از تاریخ این پارک گفت:” Herry Mabena مدیر عامل شرکت Thebe گردشگری ، “آن را می دهد واقعا به یاد ماندنی نگاه اجمالی به آن در اوایل روز کروگر که در اخر روح آفریقایی عالی حاکم بود.”

کروگر Shalati قطار تسلیم است و در حال حاضر انتظار می رود برای باز کردن در سپتامبر سال 2020 است. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو