All 6 Metros, Other Major Cities Marked Red In Centre's COVID-19 List

یک لیست از 170 کانون ولسوالی منتشر شد در این شب توسط مرکز.

دهلی نو:

یک لیست از 170 کانون ولسوالی منتشر شد در این شب توسط مرکز که شامل تمام شش مترو و اکثر شهرستانها بزرگ است. این لیست مشخص شده 123 مناطق به عنوان “بزرگ شیوع بیماری” — که شامل همه نه منطقه از سرمایه های ملی دهلی نو است. بخش هایی از بمبئی و کلکته, بنگلور, شهری, حیدرآباد, چنای آگرا و جیپور نیز در این فهرست است.

یک “کانون (منطقه قرمز) طبقه بندی” خواهد بود مناطق یا شهرهای کمک به بیش از 80 درصد از این موارد در کشور و یا دولت است. مکان هایی که نشان می دهد میزان بالایی از عفونت — دو برابر شدن نرخ کمتر از 4 روز – نیز در این دسته است.

تمام شش مترو – دهلی نو و بمبئی و کلکته چنای بنگلور و حیدرآباد – در حال حاضر تعداد زیادی از موارد.

بمبئی به تنهایی 1896 موارد امروز — بیش از نیمی از ماهاراشترا شکل 2916. دهلی نو در مجموع از 1561 موارد است. از این 30 نفر در بهبود و 30 سالگی درگذشت. دولت دهلی نو شده 56 مناطق به عنوان مهار مناطق که به معنی محرومیت خدمات ضروری است برای به دست آوردن یا از این مناطق است.

از 170 نقاط 47 را نشان می دهد خوشه شیوع دولت گفت. خوشه شیوع بیماری در حال آنهایی که این ویروس گسترش می یابد در خوشه بیش از 15 مورد گزارش شده و عفونت را نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف.

این لیست همچنین با اشاره به مناطق که در آن موارد وجود داشته است اما تعداد آنها محدود است. این 207 مناطق مشخص شده به عنوان پتانسیل نقاط مهم دولت است گفت: آماده سازی متحده با تضمین این که شیوع توان موجود در دو رنگ قرمز و نارنجی مناطق بافر.

برای تمام نقاط این دولت شده اند و وظیفه حصول اطمینان از آن است که این بیماری را شامل می شود. اگر شیوع بیماری های جدید گزارش شده در 28 روز و موجود بیماران بهبود می یابند در این منطقه می توان به اعلام یک منطقه سبز دولت گفته است.

برای هماهنگ فشار علیه این ویروس در مناطق قرمز دولت وجود دارد گفت: باید تیم های ویژه به رفتار درب-به-درب نظرسنجی و آزمون. آزمون را نه فقط برای COVID-19. بیماران مبتلا به آنفلوآنزا مربوط به بیماری و ساری (شدید تنفسی حاد بیماری) را نیز آزمایش می شود از جمله بیماران اغلب آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de