تا به امروز تنها 50 درصد از هند حریم هوایی رایگان برای استفاده, گفت, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman.

دهلی نو:

محدودیت در هند, هوا فضا کاسته خواهد شد به منظور کاهش زمان سفر و صرفه جویی در سوخت و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: امروز در چهارمین مجموعه ای از اطلاعیه ها در یک بسته محرک اقتصادی برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران در بخش های مختلف. او همچنین به جزئیات از شش فرودگاه به حراج گذاشته می شود به خصوصی بازیکنان است.

کاستن از حریم هوایی استفاده خواهد ترجمه به مزایای مورد 1,000 تومان کرور روپیه در هر سال برای بخش حمل و نقل هوایی ،

“از امروز تنها 60 درصد از هند حریم هوایی رایگان برای استفاده است. این نیاز به افزایش و بهینه سازی شده است. این را نه تنها صرفه جویی در هزینه سوخت اما همچنین صرفه جویی در وقت. این در حال انجام است به هواپیمایی افزایش می دهد. این یک بخش است که دارای پتانسیل فوق العاده ای در هند” Ms Sitharaman گفت.

برای ایجاد بیشتر در کلاس جهانی فرودگاه ها در هند شش فرودگاه ها شناسایی شده اند و به صورت فوری مناقصه برای شرکت های خصوصی.

همچنین سرمایه گذاری اضافی از 13,000 تومان کرور روپیه خواهد بود ساخته شده توسط بازیکنان خصوصی در 12 فرودگاه حراج در دو دور قبلی مناقصه Ms Sitharaman گفت.

وزیر دارایی همچنین گفت: نظام مالیاتی برای تعمیر و نگهداری و تعمیرات اساسی (MRO) بوده است توجیه.

تعمیرات و نگهداری و اورهال هواپیما در حال حاضر در خارج از کشور انجام داده اما دولت در حال حاضر را تشویق این در هند. “هنگامی که یک مرکز تنظیم و هند و حتی می تواند یک بازار جذاب برای خطوط هوایی خارجی به MRO در اینجا انجام می شود. این خواهد بود که انجام می شود برای هر دو هواپیمای نظامی و غیر نظامی. این صرفه جویی خواهد شد حداقل Rs 800-1 و 200 کرور هر دو سال” او گفت:.

دولت گفت: عمده موتور تولید کنندگان در جهان را راه اندازی موتور تعمیر تاسیسات در هند در سال آینده است.

Ms Sitharaman شده است و پرداختن به یک سری از کنفرانس های مطبوعاتی پس از نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور ویژه بسته اقتصادی برای این کشور برای تبدیل شدن به “متکی به خود” و مقابله با COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو