هوایی هند دهلی اتاق در بسته به مدت 2 روز به عنوان کارکنان آزمایش ویروس

Air India Delhi Office Shut For 2 Days As Staff Tests Positive For Coronavirus

مردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در خانه قرنطینه. (فایل)

دهلی نو:

هوا و هند و دفتر مرکزی آن در دهلی نو شده است بسته برای دو روز پس از قاصد آزمایش مثبت برای کوروناویروس. همه از جمله رئیس و مدیر عامل Pradeep سینگ Kharola را از حامل ملی گفت: در روز سه شنبه.

این دفتر در حال sanitised. وجود دارد تا به 200 نفر بازدید کننده در ساختمان در هر زمان داده شده توجه کنند.

مردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در خانه قرنطینه.

دیروز پنج هوایی هند خلبانان اعتقاد به کروناویروس آزمایش منفی است. تمام بوئینگ 787 Dreamliner خلبانان آنها برخاستیم تا به حال موارد مثبت کاذب به دلیل معیوب کیت های آزمایش. دوباره آزمايش انجام شده در اولویت به دلیل سوء ظن است که این نتایج ممکن است دقیق است.

یک تکنسین و یک راننده را نیز آزمایش مثبت است. معلوم نیست در حال حاضر که آیا این دو می خواهد دوباره تست شده است. هر دو باقی می ماند در قرنطینه.

پنج خلبانان آزمایش مثبت کاذب پس از 77 خلبانان دولت-اجرای خطوط هوایی مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس در روز شنبه قبل از آنها می تواند هر گونه عمل بازگشت پرواز. هیچ یک از پنج خلبانان تمام مستقر در بمبئی تا به حال هر گونه علائم و توصیه شد خانه قرنطینه.

آخرین زمان هر یک از آنها عمل یک پرواز بود در آوریل 20.

NDTV آموخته است که این پنج خلبانان ایستاده بود و با هم در صف برای خود RT-PCR آزمون. اعتقاد بر این است که دسته ای از RT-PCR kits آنها تست شده اند ممکن است مشکل ساز باشد.

صورتحساب به عنوان هند بزرگترین زمان صلح و بازگشت ورزش هوایی هند در حال انجام “عملیات Vande بهارات” اولین فاز (7 مه و مه 15) را ببینید حدود 15000 نفر را به ارمغان آورد در 64 پرواز.

 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید