احمدآباد تعطیل برای یک هفته سورت از شنبه

Ahmedabad Shut Down For A Week, Surat From Saturday

کامل مستند آغاز شده و در احمدآباد در نیمه شب تنها شیر و پزشکی مغازه ها باز است.

بمبئی:

تازه منصوب شده تیم از بوروکرات ها در زمان شارژ از احمدآباد گجرات بود که در زیر قرار داده شده کامل مستند از نیمه شب به عنوان یک اقدام اضطراری برای کنترل فزاینده موارد coronavirus. پنج اضافی شرکت ها از نیروهای شبه نظامی در این شهرستان وارد شده که در آن تنها شیر و پزشکی مغازه ها باز خواهد شد برای یک هفته به دقت اجرا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. از روز سه شنبه (مشابه مستند به اجرا گذاشته خواهد شد در سورت که در آن بیش از 750 مورد گزارش شده است.

تا آخرین شب احمدآباد گزارش 4,425 COVID-19 مورد – یک تکه از دولت 6,625 موارد است. با 273 نفر در حال مرگ ، مرگ و مير است 6.1 درصد – تقریبا دو برابر میانگین ملی از حدود 3.3 درصد ناشناس مقامات گفته خبرگزاری PTI. پس از ماهاراشترا گجرات دارای بالاترین تعداد coronavirus موارد در کشور است.

تحمیل مستند در احمدآباد اما قبل بود یک جلسه از قانون شکنی و وحشت خرید به عنوان مردم با عجله به بازار به سهام پس از لوازم ضروری. بسیاری از مناطق گزارش شده و هرج و مرج با صف های طولانی در خارج از مغازه و در کنار سبزی چرخ دستی. اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بودند مسخره و مستند دستورالعمل که نوار حرکت از 7 بعد از ظهر تا 7 صبح نیز به دنبال ندارد.

با Vijay Nehra شهری کمیسر رفتن به قرنطینه پس از آمدن در تماس با کروناویروس بیمار Mukesh کومار نایب رئیس و رئیس گجرات دریایی مدیره پا کرده است ،

راجیو کومار گوپتا اضافی رئیس, منشی, جنگل و محیط زیست, اداره خواهد شد نظارت و هماهنگی coronavirus-فعالیت های مرتبط در این شهرستان است.

در سرکوب سفارش دیروز احمدآباد شهری شرکت گفت: سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی و سبزی چرخ دستی را تبدیل به یک منبع قوی از عفونت و آنها را بسته تا آوریل 15.

تحویل غذا سفارش آنلاین نیز ممنوع شد, با بدن مدنی گفت: تحویل افراد از برنامه های مانند Swiggy و Zomato نیز می تواند گسترش عفونت است.

بیمارستان های خصوصی و درمانگاه در این شهرستان شده است گفت: برای بازگشایی و یا در صورت عمل است. اکثر کلینیک های خصوصی و بیمارستان ها تا به حال بسته پس از مستند تحمیل شد در 25 مارس.

بدن مدنی نیز تصمیم گرفته است برای تعیین نه بیمارستان های خصوصی با مجموع ظرفیت 1000 تخت به عنوان COVID بیمارستان تحت اپیدمی بیماری عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>