پیش از Bihar, نظر سنجی, ساعت رایگان جیره بندی مشاغل, انتظار برای جلب رضایت مهاجران

Ahead Of Bihar Polls, PM's Free Ration, Jobs Expected To Placate Migrants

Nitish کومار استقبال PM مودی foodgrain اطلاعیه در اواخر شب صدای جیر جیر.

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا فرمت رایگان جیره تا Chhath Puja مورد ستایش قرار داد توسط بیهار حاکم NDA به عنوان یک عامل افزایش شانس خود را در حال آمدن دولت انتخابات است. در حالی که معاون او بلافاصله توییتی خود قدردانی وزیر Nitish کومار استقبال می کنند در اواخر شب صدای جیر جیر دیروز.

“من تشکر و قدردانی من به نخست وزیر شری نارندرا برای گسترش اضافی 5 ماه رایگان جیره غذایی به فقرا در حالی که گسترش Garib Kalyan آنا Yojana” آقای کومار صدای جیر جیر در Hindi بخوانید.

Sushil مودی که خواستار هفته گذشته که این طرح را تمدید برای سه ماه گفت: این مرکز در حال حاضر توزیع foodgrain تومان ارزش 5,057 کرور. با آخرین اطلاعیه دولت صرف خواهد شد 13,000 تومان کرور روپیه در foodgrain برای 80 کرور فقیر در کشور است.

هر چند او هرگونه انگیزه سیاسی در این اطلاعیه نشانگر گسترش – که کلید اطلاعیه در نخست وزیری 20 دقیقه آدرس به ملت دیروز – نشان داد که آن را سفارشی برای بیهار. در حالی که Chhath Puja علائم آخرین جشنواره در تقویم هندو آن است که همچنین بزرگترین جشنواره در بیهار.

به اطمینان حاصل شود که مردم از بیهار را از دست ندهید نخست وزیر توییتی اعلام در Bhojpuri و Maithili – همراه با دیگر زبان های منطقه ای.

NDA رهبران در دولت می گویند که سنجش از خشم در میان مهاجران دولت همچنین تصمیم 31 مناطق در نظرسنجی محدود دولت برای راه اندازی PM Garib Kalyan Rojgar Yojna که همچنین تضمین شغل برای مهاجران. اطراف تومان 50,000 کرور صرف خواهد شد در یک رکورد 125 روز تحت این طرح است.

مهاجر بحران در سراسر شهرستان پس از اعلام این مستند در ماه مارس تا به حال آمار Nitish کومار دولت سخت ترین. با وجود داشتن بیشترین تعداد مهاجران از Nitish کومار دولت دیده شده است به انجام کمی برای آنها.

اگر دولت صرف 8,500 تومان کرور روپیه در زیر طرح های مختلف آن بحث تصمیم گیری — مانند توقف قطار ویژه در ماه های مارس و امتناع از پرداخت برای مهاجران قطار سفر خانه — است تولید بسیاری از خشم در میان رای دهندگان.

با دولت در انتخابات پیش رو مخالفان نیز بوده است صوتی در مورد تروما از مهاجران که پیدا کردن خود را از یک شغل و سرپناه و مواد غذایی یک شبه به عنوان مستند تحمیل شد بود به جاده. اغلب محروم از آب و غذا ، dodging پلیس و مقامات دولتی پس از مرزها مهر و موم شد بسیاری از دسترس نیست خانه.

این مرکز آغاز شده و قطار خدمات در مارس 1, بیش از یک ماه پس از مستند اعلام شد اولین بار در 25 مارس. برای مهاجران چالش شد و سپس پیدا کردن کرایه به خانه.

در طول هفته گذشته مخالفان بارها و بارها با استناد به موضوع انتقاد از رئیس جدید برای آنچه که آنها به نام بی میلی او برای به دست آوردن مهاجران به عقب. آنها همچنین با انتقاد از او برای اعلام یک بسته قابل توجهی برای مهاجران.

آقای کومار متحدان بی جی پی و رم Vilas Paswan را Lok Janshakti حزب را حفظ کرده اند که تصویر خود را در زمان ضرب و شتم بیش از مهاجر موضوع است. رئیس جمهوری که به قدرت رسید پس از موجی از بی نظمی Lalu Yadav و Rabari Devi دولت شده بود لقب Sushashan ببو.

متوجه باشند که سپر جیره را سرکوب هر گونه ضد NDA احساس Lalu Yadav Rashtriya Janata Dal اتحادش را تغییر مسیر و ساخته شده coronavirus تست و قیمت بنزین پیاده روی مسائل اصلی به گوشه Nitish کومار دولت است. او در توییت, RJD را Tejashwi Yadav است که رهبر مخالفان دولت در مجلس شده است برجسته هر دو مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de