پس از Sushant Singh Rajput را از دست دادن بالیوود پاره پاره باز – توسط Shobhaa د

از آن زمان به ارسال این پیام کلیدی برای بالیوود قبل از وضعیت رو به وخامت بیشتر – دریافت واقعی است. از خواب بیدار شوید! به اندازه کافی از اعلام دلخواه سلسله مراتب به اندازه کافی از preening و موضع گیری و قطعا بیش از اندازه کافی از مشمئز کننده تمایلات. این همه bakwas بحث که نرخ به عنوان ” بالیوود خانواده سلطنتی که ستاره ها را برش را به عنوان ستارههای و برخی بیشتر در مورد زباله برای اولین بار خانواده های بالیوود. این همه که unmodern و feudalistic! اما آن را نیز بالیوود تمام راه را! فکر می کنم از پوچی آن همه — یک دسته از مردم در کسب و کار فیلم نشستن در قضاوت و ریاست که نرخ کسی نیست که شمارش که نمی کند. این ننوشته نشده ‘قوانین’ عمیقا تحت تاثیر قرار دهد حرفه ای و زندگی شخصی بی شماری کوچک و بزرگ اعضای گسترده شوهای جامعه است. این موذی و عمل نادرست در جریان بوده است برای زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید. این بدنام ‘اردوگاه ها و باشگاه های فرهنگ’ با هیچ شفافیت و فقدان کامل از fairplay.

در واقع وجود دارد بسیاری از مسیرهای به جنباندن یک راه به این مقدس و ناقص اردوگاه. قیمت برای غذای اصلی شیب دار است در واقع. اما برنده هنگامی که یک فرد ترک نامرئی مانع و سقوط به محافل داخلی هستند شگفت انگیز! به غیر از دسترسی و شهرت آن پول است. همیشه پول! نگاهی به پرش در درآمد برخی از کسانی که ساخته شده از برش در طول ده سال گذشته ، نگاهی به املاک و مستغلات آنها دارای اتومبیل آنها درایو مدل آنها ، که بلند پروازانه فرد جوان می تواند مقاومت در برابر وسوسه به توپ بازی اگر ریسک این جذاب است ؟ Errr… چند اصولی و احترام به آنهایی که. کسانی که در بیابان امروز.

حدود 20 سال پیش پیر سفارش گذار ‘فیلم مقتدر’ آغاز شده بودن جایگزین, جدید, عجول و بی پروا نژاد از ماجراجویان – برخی از کسانی که به دنیا آمده اند این همان خانواده ها و برخی که خود را متصل به تهاجمی تولید خانه بود که به جای استودیو قدیمی سیستم. جدید مردان در بلوک بالید خود را در ‘حرفه ای’ – by است که آنها به معنای آنها رفت و استخدام MBAs به اجرا نشان می دهد در حالی که آنها snorted و partied. اصطلاح “corporatisation’ از بالیوود بود یک بیت از یک تظاهر – تمام سطح slickness و هوشمند دفاتر با مناسب-بوت مدیران به جای قدیمی و از مد افتاده غارها’ ترجیح داده شده توسط قدرت اصلی کارگزاران با نوکران و chamchas در پر زرق و برق پلی استر ،

این همه مزخرف در مورد ارتقاء بسیار مردمی عادی که تکامل یافته بود به ‘ستاره’ و تغییر آنها را به عنوان “حق امتیاز” تیز بود ایده بازاریابی برای قرض دادن هوا از گریزپا و انحصار به مردان و زنان بودند که هیچ بهتر و متفاوت تر از من و شما. برخی از آنها با استعداد و برخی نه. نقطه بودن آنها فقط حرفه ای انجام یک کار! که ‘سلطنتی’ اصل و نسب می تواند هر یک از آنها ادعا می کنند ؟ ایضا در مورد ‘برای اولین بار خانواده های بالیوود’. برای اولین بار در چیست ؟ همین امر به ستارههای’ – یکی دیگر از عرق راه از ورزش محرومیت و تبعیض که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با استعداد و همه چیز را با بازاریابی و garnering مگا باک تاییدیه.

همانطور که برای کسانی که به کرات به آسمان ‘جایزه’ که با چنگک جمع کردن در پول جدی – اجازه دهید من حتی نمی رفتن وجود دارد! بسیاری بودند – و هستند – ثابت شده است. توسط همان cenacolo که تصمیم می گیرد چه کسی می شود که جایزه و در چه رده. خود را ‘پسران’ و ‘دختران’ همیشه راه دور با بالا افتخارات و جهنم چگونه با بی پروایی نشان دادن این پارتی بازی به نظر می رسد به طرفداران فیلم. وجود دارد پرداخت آف و تجارت آف بسیار و بسیار در این جایزه برندگان بعدی فیلم این است که در نظر گرفته شده منصفانه و مربع در عوض. برخی از ستاره از دسته رسیدن به رقص در جوایز برای یک هزینه در حالی که دیگران میزبان این رویداد نیز برای چاق هزینه. اینها همان افرادی که در انجام این مراسم از بالا صنعتگران و دریافت نسخه محدود ورزشی’ اتومبیل در ازای هزینه. پس از همه آنها در صورتحساب یا لیست به عنوان ” خانواده و دوستان.

تعداد بسیار کمی از “غیر خودی” اجازه داده شد در وجود خود را به مراتب برتر سوابق. در این جهان بسته از قرارداد ساخت و چرخ درون چرخ خودسرانه ارتقاء یا تنزل رتبه کسی یک تکه نان تست. وجود ضمنی درک بین تمام بازیکنان به صفوف و کاهش هر كس بود به هدف. با مرگ غم انگیز Sushant Singh Rajput آن این است که می توانید از کرم ها که باز شده است. و بد بودن آن را مطرح کرده است دیگر نمی تواند نادیده گرفته شود. این بود که دیر شده و حیف است که موسیقی نیاز به یک تراژدی بزرگ این برای شروع یک پاک کننده عمیق ورزش.

مهم ترین سقوط از Sushant Singh Rajput مرگ است که برای اولین بار در دهه بالیوود است که مانند یک مرغ بی سر با بسیاری از دست رفته مردمی sulking خروشد و در سردرگمی مطلق تعجب که در آن آنها شکست خورده در تداوم قدرت خود را. وجود رهبران هیچ سخنگویان – این یک سقوط آزاد. و رایگان برای همه. هیچ کس صحبت کردن در همان صدا و به نظر می رسد اسکریپت تغییر یافته است که هیچ کس به دنبال بود! این است که هر کسی در همان صفحه ؟ رفتن که بهانه و دفاعی comebacks از افرادی که معتقد بودند شکست ناپذیر تا یک ماه پیش بالیوود است که در مواجهه با آن خود چهره زشت و فقدان رهبری است. حباب به نظر می رسد پشت سر هم در نهایت و تمام کسانی که پرشکوه و متکبر شخصیت که تحت فشار قرار دادند ‘کمتر انسان’ در اطراف در حالی که propping تا حیوانات خانگی خود را به سمت چپ خاراندن سر خود را و تعجب که در آن آنها افتاد ،

ظهور و محبوبیت رو به رشد از OTT عامل در طول همه گیر است اقدام مانند یک اکولایزر با دموکراتیزه روند سرگرمی مانند قبل از هرگز در مورد نقطه بودن با استعداد بازیگران مانند Sushmita Sen و Chandrachur سینگ که به خود و برنده شدن طرفداران در محکم بسته شده به خوبی ساخته شده مواد مخدر و جرم و جنایت سری به نام Aarya. یا که کمی جم با عنوان Axone فراهم می کند که نادر و صادق و حساس نگاه اجمالی به دنیای حرفه ای های جوان از شمال شرق هند در تلاش برای هک آن در دهلی نو.

بدون دسترسی به multiplexes و سینما, تئاتر, نوشتن بر روی دیوار. مخاطبان را روشن تا متوسط است که در حال رفتن به آینده است. دیجیتال راه رو به جلو. وجود دارد می رود پمپ کردن سیستم ستاره! و وجود دارد به تمام کسانی که پادشاهان Badshahs نواب و Bhais از بالیوود. مخاطبان جوان واقعا فحش ندهید آنها ترجیح می دهند استعداد بیش از زرق و برق دار.

صحت این است که همه امور در زندگی و سرگرمی. پس لطفا بچه ها – واقعی دریافت کنید. دست خود را بالا اسب. جهان تغییر کرده است زمانی که شما نیست به دنبال. فراموش نکنید که همه گویم چیز بی معنی در مورد ‘filmi خانواده سلطنتی’ و ‘اولین خانواده سیرابی. اگر تعداد کمی از کسانی که bhandas (اسطوره) شکسته (به عنوان آنها بدون شک خواهد شد!), این نخ نما حقیقت سخت خواهد بود به معده است. بسیاری از کسانی که آمد و رفت در اطراف به عنوان “نخبگان” از بالیوود را کاملا مشکوک و نژاد سوابق است که به بررسی دقیق ایستاده است. برخی از بزرگترین نام های پدید آمده از خیابان ها – و که درست است مدال ارزش flaunting. چرا تغییر اصلی روایت? خود کسانی که ریشه! افتخار که در آن شما را از آمد. توقف رفتار مانند حق maharajahs و maharanis از دوران گذشته است.

زمان به کسانی که جعلی نقاشی ماسک در حالی که چسبیده به asli N95 ،

(Shobhaa د تاسیس نویسنده و مقاله نویس نظر shaper و اجتماعی مفسر در نظر گرفته است که اقتدار در فرهنگ عامه است.)

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظرات شخصی نویسنده. حقایق و نظرات مندرج در این مقاله نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NDTV و NDTV هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net