پس از حمایت کنگره راجستان حزب ادعا می کند "پادشاه ساز" برچسب

دو MLAs پشتیبانی حاکم کنگره در این ایالت در ماه گذشته Rajya سبها سنجی (فایل)جیپور: راجستان Bhartiya قبیله ای ح

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399
After Support To Congress, Rajasthan Party Claims 'Kingmaker' Tag

دو MLAs پشتیبانی حاکم کنگره در این ایالت در ماه گذشته Rajya سبها سنجی (فایل)

جیپور:

راجستان Bhartiya قبیله ای حزب می گوید که در حال حاضر نقش مهمی در تصمیم گیری خواهد شد که در قدرت باقی می ماند علاوه بر حضور در دولت و مجلس است. "ما دو MLAs در یک خانه 200 و در عین حال ما در موقعیت kingmakers," رئیس حزب Maheshbhai C Vasava گفت PTI در روز یکشنبه.

BTP قانونگذاران Rajkumar Roat و Ramprasad Dindor روشن ساخته است در روز شنبه که آنها با وزیر Ashok Gehlot پایان روز از عدم اطمینان که در آن گجرات مبتنی بر حزب وفاداری نهفته است.

دو MLAs پشتیبانی حاکم کنگره در این ایالت در ماه گذشته Rajya سبها نظر سنجی. اما زمانی که قدرت کشمکش بین Mr Gehlot و در حال حاضر اخراج معاون Sachin خلبان دوباره ظاهر به تازگی BTP گفت: آن را خنثی باقی می ماند.

آقای Vasava و گفت: در حال حاضر گسترش و حمایت از آقای Gehlot پس از اطمینان که آن مطالبات مربوط به توسعه مناطق قبیله ای خواهد شد.

"ما باید مبارزه در برابر کنگره و بی جی پی در مسائل قبیله ای اما اگر دولت در حال حاضر اطمینان کامل پشتیبانی در مورد مسائل مطرح شده توسط ما چرا نباید ما از آن ؟ پس از همه آن است که با انجام دستور قبیله ای رفاه و توسعه" او گفت:.

زمانی که بحران آغاز شد در هفته گذشته آقای Vasava صادر شلاق کارگردانی هر دو Mr Roat و آقای Dindor به حمایت از هر رهبر یا حزب در مورد وجود یک طبقه آزمون در مجمع.

اما Sagwara MLA Ramprasad Dindor ابراز مخالفت با شلاق و گفت هر دو آنها را حمایت دولت.
بعد دفتر حزب حامل و MLAs مذاکراتی با وزیر خواسته های خود را.

"ما تا به حال حمایت کنگره دولت در Rajya سبها انتخابات ماه گذشته پس از اطمینان توسط وزیر خواسته های ما" Chorasi MLA Roat گفت.

"اما خواسته بودند برآورده نشده است. برخی از آنها می تواند برآورده شده است فقط در یک روز" او شکایت کرده است.

این حزب پس از آن فکر نمی گسترش حمایت از او MLA گفت.

هفته گذشته آقای Roat به نظر می رسد در دو رایگان کلیپ های ویدیوئی ادعا که او در حال متوقف راجستان پلیس از سفر به حوزه خود را در Dungarpur منطقه.

او ادعا کرد که پرسنل پلیس آمده بود در دو ون و دور گرفته شده خود را کلید ماشین. او همچنین ادعا شده که برخی از مردم او را مجبور به آمدن با آنها است.

فیلم منتشر شد توسط Sachin خلبان اردوگاه و بی جی پی زیر سوال برده بود دولت بیش از آنها را.

اما آقای Raut بعد از اخراج این قسمت به عنوان یک "سوء تفاهم" با پلیس است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن