پس از راهول گاندی Upending بیانیه Uddhav Thackeray دیدار متحدان

Sharad Pawar در دوشنبه ملاقات کرد Uddhav Thackeray در خانه اش است. (فایل)

برجسته

  • Uddhav Thackeray به نام دیدار از شرکای داد
  • شیو سنا و NCP باید هرگونه تقسیم
  • هیچ تهدیدی برای, Maharashtra, دولت, Sharad Pawar می گوید:

بمبئی/ دهلی نو:

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray مذاکراتی با شرکای ائتلاف امروز پس از یک سری جلسات و اظهار نظر توسط راهول گاندی رهبری به سوالات در مورد آینده خود در دولت ائتلافی. گمانه زنی ها از روابط تیره و تار در شش ماهه شیو سنا-ملی حزب کنگره (NCP)-ائتلاف کنگره به اوج خود رسید و پس از یک جلسه بین Uddhav Thackeray و NCP رئیس Sharad Pawar در روز دوشنبه.

معاون وزیر Ajit Pawar از NCP و کنگره Balasaheb Thorat دولت درآمد وزیر در این جلسه به غیر از شیو سنا را Eknath Shinde و Subhash دسای.

در حالی که شیو سنا و NCP هر دو یقین هرگونه تقسیم یک نظر توسط کنگره رهبر راهول گاندی دیروز تنها به تقویت این تصور که تمام شد به خوبی در حکم داد.

آقای گاندی گفت: ماهاراشترا بود در مواجهه با یک وضعیت دشوار در مبارزه با این بیماری همه گیر است و نیاز به مقدار زیادی از حمایت و توجه از مرکز.

اما آنچه جلب توجه بیشتر شد و توضیحات خود را در کنگره نقش در ماهاراشترا دولت است. “ما در حال حمایت از دولت در ماهاراشترا اما ما نمی کلیدی تصمیم ساز در ماهاراشترا. ما تصمیم گیران در پنجاب, Chhattisgarh, Rajasthan و تامیل نادو. تفاوت معنادار وجود دارد در حال اجرا به دولت و حمایت از آن گفت:” کنگره MP ظاهر می شود به فاصله خود از Uddhav Thackeray و هر گونه تصمیم گیری در ماهاراشترا است که دولت در بدترین برخورد با کروناویروس در هند.

Sharad Pawar دختر Supriya Sule یک NCP MP و سپس به دنبال تطهیر این نظر گفت: “او کاملا حق با شماست. این یک داد. نشان می دهد که فروتنی ، صداقت و تعهد ، من سپاسگزار او را برای صادق بودن و بزرگ بودن بازیکن تیم. من تعریف از او.”

پیش از آن در روز Sharad Pawar انکار کرده بود که دیدار با Uddhav Thackeray روز دوشنبه ساعت پس از ملاقات با فرماندار دولت Bhagat Singh Koshyari نشان داد هر گونه تجدید نظر در ماها Vikas Aghadi داد که او تا به حال شده است ابزاری در گر چه هنر.

“Fadnavis است بی تاب” آقای Pawar گفت NDTV با اشاره به رئیس سابق وزیر و یادآوری میکند که Devendra Fadnavis و حزب BJP در حال تلاش برای پایین آوردن دولت است.

“اما وجود دارد هیچ تهدیدی برای دولت ماهاراشترا. همه MLAs هستند با ما هر گونه تلاش برای شکستن آنها را در این زمان منجر خواهد شد در مکان های عمومی, ضرب و شتم ما” آقای Pawar گفت.

شیو سنا را سانجی Raut نیز در توئیتر خود نوشت: “دولت قوی است. هیچ نگرانی. Jai ماهاراشترا!!”

ماهاراشترا است نزدیک به 55,000 ویروس موارد است. شهر بمبئی است که حداکثر تعداد موارد در کشور است.

مخالف بی جی پی بوده است حمله به دولت بیش از آن در دست زدن به بحران است. رهبر ارشد بی جی پی Narayan Rane است گفت: دولت باید در زیر قرار داده و رئیس جمهور حکومت.

شیو سنا پس از سال گذشته Maharashtra, انتخابات شکست با 30 سال شریک BJP بیش از قدرت-های.

آقای Pawar بود و کلام در کنار هم قرار دادن اتحاد بعید است از شیو سنا, NCP و کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>