پس از Rafales زمین در Ambala, راهول گاندی 3 سوال برای دولت

After Rafales Land In Ambala, Rahul Gandhi's 3 Questions For Government

کنگره راهول گاندی تبریک نیروی هوایی در آن کسب هواپيمايی جت های جنگنده.

کنگره راهول گاندی توییتی یک تطبیق در مرکز ساعت پس از اولین مشروط هواپيمايی جت جنگنده ساخته شده touchdown هاریانا را امبلا این بعد از ظهر. در توییت خود آقای گاندی-یکی از بزرگترین منتقدان دولت 59,000 تومان کرور روپیه معامله — احیا سه سوال او متمرکز بود و در قبل از سال گذشته انتخابات عمومی.

آقای گاندی سوال — ارسال شده در هر دو زبان هندی و انگلیسی, خواندن: “تبریک به IAF برای هواپيمايی. در ضمن می توانید GOI پاسخ: 1) چرا هر هواپیما هزینه های Rs1670 کرور به جای Rs526 کرور? 2) چرا 36 هواپیما خریداری شد و به جای آن از 126? 3) چرا ورشکسته آنیل داده Rs30,000 کرور قرارداد به جای هال?”

کنگره مبارزات انتخاباتی برای انتخابات ملی برگزار شد — در مارس-آوریل سال گذشته — ساخته شده در اطراف این ادعا که ساعت مودی را امضا کرده بود را در آسیا برای مقابله با تسهیل افست قرارداد برای آنیل Ambani را تجربه دفاع شرکت می باشد. دولت تا به حال rubbished اتهامات.

کنگره نابود شد در انتخابات با اتهامات در مورد هواپيمايی و آقای گاندی “Chowkidar Chor Hai (نگهبان دزد)” کمپین — یک حمله شخصی در نارندرا نخست وزیر — عدم ترجمه به رای.

دیوان عالی کشور داده است دخترک پاک به دولت در مورد معامله. در ماه نوامبر سال گذشته پس از کنگره درخواست دادگاه عالی تایید کرده بود پیش از آن سفارش کرد و گفت هیچ نیاز به شروع به پرس و جو به این موضوع است.

کنگره تا به حال ادامه آن تقاضا برای رسیدگی به معامله است.

به عنوان پنج هواپيمايی جت همراهی با دو Sukhoi-30s فرود آمد امروز اتحادیه وزیر دفاع Rajnath Singh توییتی است یک هشدار است.

بدون نام بردن از کنگره, آقای سینگ در توئیتر خود نوشت: “من می خواهم برای اضافه کردن آن است که اگر کسی که باید نگران و یا انتقادی در مورد این قابلیت جدید از نیروی هوایی هند را باید کسانی که می خواهند به ما را تهدید تمامیت ارضی.”

یکی دیگر از صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده: “این هواپيمايی جت خریداری شد زمانی که آنها به طور کامل ملاقات عملیاتی الزامات IAF. این اتهامات بی اساس علیه این تدارکات در حال حاضر پاسخ داده شده است و حل و فصل”.

آقای سینگ به حال نیز با تمجید از نخست وزیر, به tweeting : “این هواپيمايی جت خریداری شد فقط به این دلیل PM شری @narendramodi در زمان مناسب تصمیم به گرفتن این هواپیما از طریق دولتی توافق با فرانسه پس از مدتها انتظار تدارکات مورد برای آنها نمی تواند پیشرفت. من از او تشکر می کنم برای خود شجاعت و قاطعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net