تا دولت به توافق پریانکا گاندی درخواست برای اجرای 1,000 اتوبوس برای رشته مهاجران

دهلی نو:

ساعت پس از نامه جنگ بین یوگی Adityanath دولت در اوتار پرادش و پریانکا گاندی Vadra بیش اتوبوس به کارگران مهاجر در خانه, Uttar Pradesh دولت نوشته است دیگر نامه ای به کنگره, رهبر, درخواست 500 اتوبوس ها هر یک به توان به نویدا و Ghaziabad که مرز دهلی نو است.

پس از اوتار پرادش دولت توافق روز دوشنبه به پریانکا گاندی پیشنهاد به ارائه 1,000 اتوبوس به کارگران مهاجر, صفحه اصلی, دولت, دولت در حال تنظیم سواران که حزب کنگره گفته شد غیر قابل قبول است.

در اواخر شب نامه پریانکا گاندی, کنگره, عمومی, منشی, بالا, Uttar Pradesh رسمی دولت خواسته بود حزب مخالف به دست بیش از تمام اتوبوس ها همراه با تناسب اندام, گواهینامه و رانندگی مجوز از تمام رانندگان اتوبوس در ایالت لکنو 10 امروز هستم.

کنگره به دنبال پاسخ بی درنگ در 2.10 هستم.

در نامه ای به دولت, Sandeep Singh, پریانکا گاندی دبیر خصوصی به نام حرکت “کاملا تحت تاثیر سیاست” و سوال چه هدف خواهد بود در خدمت ساخت اتوبوس سفر خالی از دولت مرزهای جایی که آنها در حال حاضر به لکهنو به صورت رسمی تحویل.

تا دولت در حال حاضر خواسته دادستانی منطقه به استفاده از اتوبوس ها در اولین پس از بررسی اسناد و مدارک.

پیشتر در روز دوشنبه تا دولت به توافق پریانکا گاندی تصویری درخواست برای اجرای 1,000 اتوبوس برای مهاجران رشته توسط coronavirus مستند چپ بیکاری در شهرهای مختلف و ناامید به خانه بروم. حزب کنگره منابع اتوبوس از راجستان که در آن حزب در قدرت است.

پریانکا گاندی نوشته شده بود درخواست تجدید نظر او به وزیر یوگی Adityanath در توییتر پس از یک رشته از حوادث مربوط به کارگران مهاجر در این کشور از جمله یکی در روز شنبه در ایالت اوریا منطقه که در آن 26 کارگران کشته در تصادف کامیون.

تا دولت بود و سپس گفت: هیچ کارگری اجازه داده می شود به راه رفتن چرخه یا کامیون به خانه. این منجر به یک شمع تا pf کارگران در دولت مرز.

در تجدید نظر پریانکا گاندی گفت: “احترام وزیر من درخواست شما این است که زمان برای سیاست است. اتوبوس ما در حال ایستاده در مرز. هزاران نفر از کارگران و مهاجران در حال راه رفتن به سمت خانه های خود را بدون آب و غذا و پس از مبارزه با همه مشکلات است. اجازه دهید ما به آنها کمک کند. اجازه بدهید به ما اتوبوس. گفت:” خانم گاندی Vadra.

به زودی پس از پذیرش پریانکا گاندی پیشنهاد یوگی Adityanath خواسته متحده برای جزئیات بیشتر در مورد مهاجران و ادعا کرد که دولت او بود سازماندهی 12,000 اتوبوس به آنها کارگران از دولت های مختلف کشور کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو