After Oil-Rich 'Magic Decade', Austerity Drive A Crushing Blow To Saudis

عربستان سعودی اعلام کرده است سه برابر از آن مالیات بر ارزش افزوده از ماه جولای (بازنمودی)

ریاض عربستان سعودی:

دستکاری دو وام مسکن و شغل پاره وقت عربستان تحصیلی عبدالله در نهایت نزدیک به ساختمان خانه خود را, اما پادشاهی coronavirus باعث ریاضت رانندگی برخورد یک ضربه خرد کردن به رویاهای خود را.

عربستان سعودی اعلام کرده است سه برابر از آن مالیات بر ارزش افزوده از ماه جولای متوقف ماهانه کمک هزینه به کارمندان دولت از ماه آینده به قیمت نفت سقوط در حالی که به طور همزمان در حال رفتن به یک خرید ولگردی و قانونی شکنی از دارایی های خارج از کشور از جمله یک باشگاه فوتبال انگلیسی.

شوک حرکت تأکید تاج شاهزاده محمد بن سلمان را مخاطره آمیز استراتژی به بیشتر ساییده شدن یک بار سخاوتمندانه سیستم رفاه ترک بیشتر جمعیت جوان برای مقابله با یک واقعیت جدید از کاهش درآمد کمتر شغل و یک زندگی جمع و جور کردن.

تغییر بخت و اقبال می تواند سوخت خشم عمومی و توده ای فشار بر روی قدیمی دهه قرارداد اجتماعی به موجب آن شهروندان شد lavished با یارانه و مالیات-رایگان جزوه در ازای وفاداری به سلطنت مطلقه.

برای عبدالله 40 ساله پدر سه پنج درصد مالیات بر ارزش افزوده معرفی شده در سال 2018 و آشکار تدریجی یک دیرینه سیاست های دولت برای ارائه, بهره وام مسکن — در میان چندین یارانه ها محدودتر هم دور در سال های اخیر — به اندازه کافی بد بود.

مبارزه با راکد دولت حقوق و دستمزد عبدالله در زمان پاره وقت از جمله مباحث ارائه خدمات لوله کشی و کار برای یک سوار-نقطه برنامه به عنوان او در زمان از یک وام مسکن دوم برای ساخت یک خانه در حومه ریاض.

در حال حاضر سه برابر افزایش مالیات بر ارزش افزوده — که افزایش هزینه ساخت و ساز در همه موارد از سیمان به آجر و میلگرد — مجموعه ای است او را به عقب و حتی بیشتر.

“گران قیمت مواد ساخت و ساز تبدیل شده است و کم هزینه تر با سه گانه مالیات بر ارزش افزوده گفت:” عبدالله که در حال حاضر نامشخص است که آیا خانه خود را همیشه خواهد بود ساخته شده است.

او درخواست نام واقعی او بود نکردن به خاطر ترس از دولت قصاص.

چند سعودی ها به احتمال زیاد به آشکارا صحبت می کنند و در میان رشد ناسیونالیسم و گوش خراش سرکوب مخالفان است.

‘سحر و جادو دهه’

اما بسیاری از شهروندان دلتنگ برای چه عربستان متخصص کارن جوان خواستار “سحر و جادو دهه” بین سال های 2003 تا 2014 زمانی که پادشاهی تعلق دیدنی ثروت نفت که بودجه سخاوتمندانه دولت رفاه.

پوسته پوسته شدن پشت دولت سخاوتمندانه است به احتمال زیاد به کاهش مصرف با کسب و کار پیش بینی افسرده خرید و فروش همه چیز — از اتومبیل های آرایشی و بهداشتی و لوازم خانگی.

“به طور متوسط برای عربستان خانوار, هزینه زندگی درست کردم خیلی بالاتر است. این اثرات سرريز خواهد شد… (صدمه) بخش خصوصی رشد کسب و کار” گفت: جوان پژوهشگر در آمریکا سازمانی موسسه.

“مالیات بر ارزش افزوده افزایش هزینه های خانوار-از مواد غذایی به مسکن و آب و برق, رستوران, صورت حساب, حمل و نقل, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان.”

پادشاهی نیز با خطر تبدیل شدن به کمتر رقابتی در مقایسه با دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس که به معرفی مالیات بر ارزش افزوده در همان زمان اما تا کنون خودداری از بالا بردن آن را فراتر از پنج درصد است.

عربستان سعودی اما دارای گزینه های محدود به امور مالی دولت در حال ضرب و شتم توسط کشویی درآمد نفت و همچنین coronavirus بحران است که عملا تعطیل اقتصاد محلی.

دولت غول نفتی آرامکو — عربستان سعودی گاو پول نقد — ارسال شده و 25 درصد کاهش در سود برای سه ماهه اول و بقیه سال 2020 می تواند حتی bleaker.

$27 میلیارد اقدامات ریاضت را فقط تا حدی مهار یک خمیازه کشیدن کسری بودجه پیش بینی افزایش به رکورد $112 میلیارد دلار در این سال است.

اما دولت این است که مراقب باشید به کاهش مشاغل و حقوق در میان بالا در حال حاضر بیکاری جوانان.

نزدیک به دو سوم از همه سعودی ها به کار گرفته شده توسط دولت و بخش عمومی لایحه دستمزد حساب برای تقریبا نیمی از تمام دولت هزینه ها.

‘خرید’

در حالی که این کاهش “هزینه زندگی” کمک هزینه دولت برای کارمندان دولت است و حفظ دیگر ماهانه جزوه شناخته شده به عنوان “شهروند حساب” که مزایای حدود 12 میلیون سعودی و هزینه میلیاردها دلار در سال است.

“برش یارانه ها به عنوان افراد حلقه اقتصادی از درد یک حرکت مخاطره آمیز گفت:” کوئنتین د Pimodan از موسسه تحقیقات اروپایی و امریکایی مطالعات.

“برای جلوگیری از واکنش عربستان است برش یک کمک هزینه اما حفظ دیگر حتی اگر آن را می تواند بد یا استطاعت.”

طرفدار دولت Okaz روزنامه گفت: اقدامات ریاضت شامل 8 میلیارد دلار کاهش به “چشم انداز 2030” شاهزاده محمد را طرح بلند پروازانه به محور اقتصاد دور از نفت است.

اما هنوز معلوم نیست که آیا خواهد شد که شامل پروژه رویایی خود را به 500 میلیارد دلار NEOM megacity در پادشاهی ساحل غربی.

ریاضت درایو باعث شده است که برخی مانند عبدالله به سوال دولت اسراف هزینه های سرگرمی و ورزشی extravaganzas بخشی از آهسته اما پر هزینه اقتصادی تنوع.

همچنین تحت اسکنر عربستان عمومی صندوق سرمایه گذاری های اخیر گزارش صرف ولگردی و قانونی شکنی.

که شامل یک پیشنهاد $372 میلیون برای باشگاه فوتبال نیوکاسل یک $775 میلیون سهام در کروز اپراتور کارناوال و $450 میلیون دلار سرمایه گذاری در هالیوود حوادث پروموتر زندگی ملت است.

PIF نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“خرید دارایی های مضطرب در قیمت های مقرون به صرفه را ممکن است برخی استراتژیک حس برای PIF” گفت: ده Pimodan.

“اما در زمان کاهش دردناک در خانه آنها خواهد بود مایل به نگه داشتن خود را در ولگردی و قانونی شکنی خرید با احتیاط.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو