پس از جلسه, Arvind Kejriwal, در, ویروس, بحران, Amit Shah طرح دهلی

After Meeting Arvind Kejriwal On Virus Crisis, Amit Shah's Plan For Delhi: 10 Points

آمیت شاه ساخته شده است این اطلاعیه پس از دیدار با وزیر, Arvind Kejriwal.

دهلی نو: اتحادیه خانه وزیر Amit Shah دهکدهای گفت: دهلی نو داده خواهد شد و 500 راه آهن مربیان به آدرس کمبود تخت برای coronavirus بیماران. در میان یک سری از اقدامات را نیز دریافت مرکزی برای کمک به افزایش تعداد تست های انجام شده او پست شده در چند توییتهایی پس از دیدار با وزیر, Arvind Kejriwal, امروز. در این جلسه که در آن اتحادیه های وزیر بهداشت Harsh Vardhan نیز موجود بود صورت گرفت چند روز پس از دادگاه عالی کشیده تا دهلی و چند تن دیگر کشورها بر اداره خود از این بیماری همه گیر. سرمایه های ملی وارد شده نزدیک به 38,000 موارد تا کنون. معاون وزیر Manish Sisodia گفته است که رفتن با زمان دو برابر شدن نرخ در شهر 5.5 لاخ موارد و بیش از 80 ، 000 تخت بیمارستان انتظار می رود تا پایان ماه جولای که برای آن دهلی نو است که به اندازه کافی آماده شده است.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. “با در نظر کمبود تخت برای تاج بیماران آلوده در دهلی مودی دولت در مرکز تصمیم گرفته است تا فورا به 500 راه آهن مربیان به دهلی نو. این راه آهن مربیان نه تنها به افزایش 8000 تخت در دهلی اما این مربی خواهد بود و مجهز به تمام امکانات برای مبارزه با عفونت کرونا,” Amit Shah توییتی.

  2. در یکی دیگر از صدای جیر جیر, آقای شاه گفت: COVID-19 آزمون در دهلی نو دو برابر خواهد شد در دو روز آینده و با افزایش سه بار پس از شش روز. افت تست از 7000 تا 5000 تا در روز عناوین ساخته شده در هفته گذشته و دیوان عالی کشور در روز جمعه, خواسته, Arvind Kejriwal, دولت به توضیح وضعیت “در هنگام چنای و بمبئی خود را افزایش داده اند تست از 16,000 به 17,000”.

  3. برای بهبود در تماس با نقشه برداری در سرمایه های ملی را مهار مناطق یک “جامع بررسی وضعيت سلامت هر فرد انجام خواهد شد و از خانه به خانه” آقای شاه گفت. این گزارش خواهد آمد عرض یک هفته. پایتخت در حال حاضر 219 مهار مناطق.

  4. برای کمک به بیمارستان های خصوصی برخورد با کروناویروس بیماران این مرکز با تشکیل کمیته ای از پزشکان ارشد در دهلی معتبر هند موسسه علوم پزشکی که ارائه راهنمایی در تلفن. خط تلفن شماره فردا منتشر خواهد شد.. دیگر کمیته نیز تشکیل شده است به ارائه 60 درصد از تخت های این سایت متعلق به کروناویروس بیماران در بیمارستان های خصوصی با نرخ پایین کمک خواهد کرد که آنها را به دیدار با هزینه های.

  5. این مرکز همچنین اطمینان داد دولت دهلی نو که آن را تامین منابع لازم از جمله اکسیژن و سیلندر هواکش و صترلزرس برای مبارزه با این بیماری همه گیر, آقای شاه گفت.

  6. “بسیار سازنده جلسه betn دل دولت مرکزی و دولت. بسیاری از تصمیم گیری های کلیدی گرفته شده است. ما را به مبارزه در برابر تاج با هم,” وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی.

  7. دهلی نو در حال حاضر یک چهارم از 80,000 تخت به آن نیاز دارد. دولت دهلی نو گفت: در طول هفته های آینده به آن اضافه خواهد شد 20,000 تخت در سراسر هتل ها و سالن های ضیافت از شهرستان برای مقابله با افزایش انتظار می رود از بیماران.

  8. هفته گذشته Arvind Kejriwal دولت جهت رزرو بیمارستان ها اجرا می شود برای مردم دهلی نو شد, اوراق توسط معاون فرماندار آنیل Baijal که درمان گفت: “نباید انکار کرد به هر بیمار بر اساس یک غیر مقیم”.

  9. روز جمعه دادگاه عالی کشیده بود تا دهلی, Tamil Nadu, Maharashtra و بنگال بیش از دست زدن به شیوع. “COVID-19 بیماران بدتر از حیوانات است. در یک مورد پیدا شد در زباله. بیماران در حال مرگ هستند و هیچ کس وجود دارد که حتی شرکت به آنها” دادگاه عالی گفت. این وضعیت در دهلی نو در آن گفته بود “وحشتناک وحشتناک و احساساتی”.

  10. سرمایه های ملی وارد شده نزدیک به 38,000 موارد تا کنون. دهلی نو است و در مقام سوم — پس از ماهاراشترا و تامیل نادو — از نظر موارد و ثبت بیش از 2000 موارد برای دومین روز متوالی در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im