پس از Ladakh, برخورد, فراخوان برای تحریم کالاهای چینی از معامله گران در بدن

After Ladakh Clash, Call To Boycott Chinese Goods From Traders' Body

CAIT را تعیین کرده است هدف از کاهش واردات چین حدود Rs 1 لاخ کرور روپیه در ماه دسامبر 2021.

دهلی نو:

یک تماس به تحریم کالاهای چینی را آغاز کرده است پس از برخورد در Ladakh را Galwan دره بین هند و چین نیروهای نظامی که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند در روز دوشنبه. همه-هند معامله گران در بدن-کنفدراسیون هند همه معامله گران و یا CAIT — دهکدهای به نام تحریم و اعتراض به مشاهیر از جمله آمیتا Bachhan, Akshay Kumar, Mahender سینگ Dhoni و Sachin Tendulkar به توقف حمایت چینی محصولات خود را تحت “Bhartiya Saaman – Hamara Abhiman” کمپین.

معامله گران’ بدن-که ادعا می کند به نمایندگی از 7 کرور روپیه معامله گران و 40000 انجمن تجارت — منتشر کرده است یک لیست از موارد که در آن گفت: می توان تحریم. به عنوان بخشی از کمپین, این امر نه تنها ایجاد انگیزه معامله گران برای فروش کالاهای چینی بلکه ترغیب مصرف کنندگان به خرید محصولات بومی آن گفت.

“در زمانی که چین را در مخفی ترین شیوه مرتکب یک “حمله وحشیانه” در ارتش هند در Ladakh, مرز, قلب خود را پر از غم و اندوه عمیق و خشم و انزجار در برابر جنایات چینی و مداوم نگرش تضاد نسبت به هند و بخشی از همبستگی” را بخوانید CAIT باز نامه ای به مشاهیر گزارش خبرگزاری ANI.

دولت هم دیده می شود به عنوان رانندگی احساسات در برابر محصولات چینی. روز گذشته منابع دولتی گفت: وزارت مخابرات تنظیم شده است به “بصورتی پایدار و محکم بگویید” دولتی Bharat Sanchar Nigam Ltd به استفاده از تجهیزات چینی در آن 4G upgradation با در نظر گرفتن مسائل امنیتی است.

منابع گفت که این گروه نیز تصمیم به دوباره کاری مناقصه در این زمینه است. دولت نیز با توجه به درخواست اپراتورهای خصوصی برای کاهش وابستگی به تجهیزات ساخته شده توسط شرکت های چینی.

اعتراض چینی ساز گوشی Oppo را لغو کرده است, livestream اندازی آن گل سرسبد 5G گوشی های هوشمند در کشور است.

اما در Sadar بازار – کشور بزرگترین بازار عمده فروشی واقع در قلب دهلی نو — معامله گران سوال چه چیزی را جایگزین محصولات که در حال تحریم. با وجود نخست وزیر نارندرا پرقدرت را در هند کمپین بالا وظایف مالیات غیر مستقیم و قرمز-tapism باید توقف رشد تولید محلی.

“ما همچنین می خواهید برای خداحافظی به محصولات چینی. ما را تحریم محصولات مختلف در طول هولی اما آن را سخت تر به آن را در مقیاس بزرگتر” Rajender Sharma, دبیر کل بازار معامله گران’ Association گفت NDTV.

“دولت باید به منظور کاهش وظایف مالیات غیر مستقیم تشویق مقیاس کوچک صنایع تولیدی کاهش red tapism,” او اضافه شده است.

برای چند سال گذشته بسیاری از معامله گران ماند به دور از های رنگارنگ و ارزان تفنگ آب ساخته شده در چین در طول هولی.

چینی ترقه هم نتوانستند به پیشرفت های زیادی در طول دیوالی با توجه به دیوان عالی کشور ممنوعیت کراکر دنبال نگرانی های زیست محیطی. اما فروش اقلام هدیه فانتزی, چراغ برق, اسباب بازی لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی نیز شاهد یک شیب که معامله گران نسبت به کیفیت سوال از کالاهای چینی.

CAIT دبیر کل Praveen Khandelwal گفت: این سازمان شده است برگزاری دوره کمپین تحریم کالاهای چینی به عنوان یک نتیجه است که واردات از چین کاهش یافته است از $76 میلیارد دلار در 2017-18 به 70 میلیارد دلار در حال حاضر است.

معامله گران’ بدن را تعیین کرده است هدف از کاهش واردات چین حدود Rs 1 لاخ کرور روپیه در ماه دسامبر 2021.

برخورد در Ladakh را Galwan دره منطقه صورت گرفت که دوشنبه شب به عنوان یک گشت حزب سعی در حذف یک چادر. مبارزه آغاز شده و پس از چینی ها سربازان را هدف قرار سرهنگ BL Santosh ببو بود که فرمانده گشت ، هر دو طرف مسلح بودند با باتوم و میله با ناخن. چند سرباز سقوط به رودخانه در طول برخورد.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de