After Jyotiraditya Scindia's 'Tiger Zinda Hai' Dig, 2 Leaders Roar Back

Jyotiraditya Scindia ترک کنگره حزب خود را از 19 سال در ماه مارس و در حال حاضر با BJP. (فایل)

Jyotiraditya Scindia را “ببر abhi zinda hai” نظر الهام پاسخ از هر دو رهبران آن بود که ظاهرا با هدف – سابق کنگره همکاران کمال نات و Digvijaya سینگ.

روز پنج شنبه پس از بسیاری از MLAs که ترک کنگره و به دنبال او به BJP شدند, Madhya Pradesh, دولت Jyotiraditya Scindia قرض محبوب فیلم هندی به عنوان ارائه یک تیز پیام به سابق خود سالمندان متهم آنها را از تلاش برای لکه دار کردن او را.

امروز پرداختن مجازی BJP تجمع در بوپال Jyotiraditya Scindia رفت از tigers به عقاب. “بسیاری از cheels (عقاب) در حال چرخش در اطراف من و به من حمله کردند اما تنها کسانی که در برخی از گوشت در حال حمله پرندگان شکاری,” او گفت: “و من می خواهم به آنها یادآوری دوباره – ببر Zinda hai.”

کنگره رهبر کمال نات که دولت در Madhya Pradesh سقوط کرد که 22 MLAs خارج شد با Jyotiraditya Scindia بازگشت خود jibes با خود.

“که ببر است zinda (زنده)? ببر کاغذی و یا یک سیرک یک” کنایه آمیز کمال نات.

Digvijaya سینگ در رسانه های اجتماعی harked به عقب به زمانی که او با استفاده از “شکار ببر” با آقای Scindia پدر Madhavrao Scindia جانباز کنگره رهبر که جان خود را در سقوط هواپیما در سال 2001.

“هنگامی که شکار ممنوع, من و Madhavrao Scindia مورد استفاده برای شکار ببر. اما از آنجایی که نخست وزیر ایندیرا گاندی آورده حیات وحش, قانون حمایت از, من ساقه آنها را تنها در دوربین” سابق, Madhya Pradesh وزیر توییتی.

اما در یکی دیگر از صدای او به نظر می رسد به گرفتن یک شات در Mr Scindia. “شما می دانید که شخصیت واقعی یک ببر. تنها یک ببر باقی مانده است در یک جنگل” نوشته آقای سینگ.

دیروز آقای Scindia ساخته شده “ببر” نظر بیش از یک بار. “من قطعا پاسخ به کنگره حزب, اما من می خواهم به یاد هر دو کمال نات و Digvijaya سینگ که ببر abhi zinda hai (ببر هنوز زنده است).” او تکرار سخن گفتن در یک مهمانی تابع بعد با توجه به پرس تراست هند.

آقای Scindia ترک کنگره حزب خود را از 19 سال در ماه مارس پس از دشمنی با Madhya Pradesh جانبازان. خروج خود را به ارمغان آورد و 15 ماهه کمال نات دولت و فعال BJP را Shivraj سینگ Chouhan برای بازگشت به قدرت برای چهارمین بار.

آقای Chouhan در زمان شارژ در مارس و عمل را با پنج وزیر در میان یک اختلاف بیش از وزرا با آقای Scindia هل دادن او وفاداران به خصوص کسانی که انتظار می رود به پاداش برای defecting از کنگره است.

پس از مذاکرات طولانی آقای Scindia غالب و snagged وزارتخانه برای 11 از نامزدها ادعا 41 درصد از کابینه. این بدان معنی است که آقای Chouhan مجبور شد تا در برخی از نامزدها از جمله تجربه وزرای سابق.

در سال 2018 که بی جی پی از دست دولت, انتخابات, آقای Chouhan ساخته شده بود همان نظر – “ببر abhi zinda hai” – نشان می دهد که او را گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو