پس از “کامل مستند” شایعات Uddhav Thackeray توییتهایی تصویر واقعی

After 'Full Lockdown' Rumours, Uddhav Thackeray Tweets Real Picture

Coronavirus, Maharashtra: Uddhav Thackeray توییتی آنها نیست تصمیم گرفت کامل مستند

برجسته

  • “این مستند شده است reimposed,” دفتر توییتی
  • ماهاراشترا در 31 ماه مه اعلام کرد “ماموریت شروع دوباره” طرح
  • افزایش موارد coronavirus, اما, باعث, نگرانی,

بمبئی:

انبوه ارسال پیام در WhatsApp و رسانه های اجتماعی که کامل مستند اجرا خواهد شد در ماهاراشترا دولت با کمترین تعداد از coronavirus موارد از 15 ژوئن باعث شده است تا وزیر Uddhav Thackeray به صدای جیر جیر یک درخواست تجدید نظر نیست و بر این باور مخرب شایعات.

ماهاراشترا در 31 ماه مه اعلام کرد “ماموریت شروع دوباره” برنامه ای است که اجازه فعالیت در فضای باز از 5 صبح تا 7 بعد از ظهر و مغازه ها به بازگشایی بین 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در حالی که حفظ دستورالعمل های ایمنی و اجتماعی فاصله شیوه های.

افزایش موارد coronavirus اما باعث نگرانی و به زودی شایعات کامل مستند یک با تمام محدودیت ها به استثنای خدمات ضروری – شروع به ظاهر شدن در رسانه های اجتماعی.

“این مستند شده است reimposed. سانتی متر Uddhav Balasaheb Thackeray است به دادگاه تجدید نظر به مردم به خودداری از ازدحام. او صادقانه درخواست آنها را به دنبال دولت و دستورالعمل اقدامات احتیاطی لازم برای ایمن ماندن و مراقبت” رئیس دفتر وزیر توییتی از رسمی خود را اداره کند.

شایعات در برنامه های پیام رسانی فوری مانند واتساپ و رسانه های اجتماعی یک نوع از یک بیماری همه گیر خود در میان coronavirus مستند tech کارشناسان امنیتی می گویند به عنوان آنها تمایل به گسترش سریع و به طور بالقوه می تواند منجر به مشکل به صورت عمومی که سقوط برای اطلاعات جعلی.

“لطفا انجام نمی دهد به خبر جعلی درباره مستند. همانطور که در حال حاضر شروع دوباره است در حرکت است. @CMOMaharashtra Uddhav Thackeray جی به همه شهروندان درخواست کرد برای اطمینان اجتماعی فاصله, بنابراین به عنوان به نه حتی نزدیک به یک مستند. ایمنی شهروندان است و خواهد بود که تنها پارامتر” ماهاراشترا وزیر Aaditya Thackeray توییتی.

ماهاراشترا است 95 labs به صفحه نمایش برای COVID-19 که 54 دولت هستند و آنهایی که 41 در حال اجرا توسط شرکت های خصوصی.

شایعات می تواند شروع کرده اند پس از Mr Thackeray روز چهارشنبه هشدار داد که کاهش محدودیت های نورد می تواند به عقب اگر مردم را دنبال نمی کند اجتماعی فاصله قوانین به شدت.

“مستند ممکن است اگر این اتفاق می افتد. اما من مطمئن هستم مردم را به گوش دولت قوانین و دستورالعمل های پس از آن است که مراقبت از رفاه خود را” آقای Thackeray گفته بود.

شیو سنا به رهبری دولت اجازه داده است ادارات دولتی برای باز کردن با 15 درصد کارکنان و دفاتر خصوصی با 10 درصد قدرت است. تاکسی autorickshaws و وسایل نقلیه شخصی می تواند اجرا شود اما با شرایط. کسانی که حضور در دفاتر خواهد که به تحت حرارتی غربالگری روزانه خواهد شد و باید به شدت به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im