“بعد از امتحانات هیئت مدیره،”: وزیر آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس

'After Board Exams, But...': Education Minister On Reopening Of Schools

مدارس باز خواهد شد پس از امتحانات رامش Pokhriyal گفت:

دهلی نو:

امتحانات هیئت مدیره برای کلاس 10 و 12 انتظار با توجه به مستند برگزار می شود در ماه جولای و پس از آن مدارس ممکن است دوباره باز وزیر آموزش و پرورش رامش Pokhriyal Nishank گفت NDTV امروز. اما او روشن ساخته است که تصمیم گیری نهایی خواهد بستگی به وضعیت زمین در آن زمان و وزارت خواهد بود هدایت views سلامت و صفحه اصلی وزارتخانه است.

این کاهش تدریجی این مستند در سراسر کشور را مطرح کرده و امیدوار است در مورد بازگشایی مدارس و کالج ها و شده است وجود دارد گمانه زنی ها در مورد آغاز شده در ماه ژوئن.

وزیر گفت: هر آزمایشی تاریخ خواهد بود بیش از یک ماه دور. “از ژوئیه 1 به 15 وجود خواهد داشت امتحانات و مدارس باز خواهد شد پس از امتحانات” وزیر گفت: NDTV.

پرسید که چگونه این امتحانات برگزار می شود در ماه جولای زمانی که هند coronavirus موارد به احتمال زیاد به اوج وزیر گفت: “ما نمی تواند پیش بینی کند چه اتفاقی خواهد افتاد در ماه جولای. ما را رعایت وزارت خانه و وزارت بهداشت تصمیم. ایمنی دانش آموزان برترین خواهد بود”.

“من مطمئن هستم وضعیت عادی خواهد بود. اگر آن را نمی شود بهتر است ما مشورت وزارت, دانشجو, پدر و مادر است. ما در نظر گرفتن تمام پیشنهادات” وزیر اضافه شده است.

دادن یک جدول زمانی گفت: انتظار هیئت مدیره امتحانات برگزار خواهد شد در ماه جولای و دانشگاه امتحانات در ماه اوت است. نهایی دانش آموزان سال ظاهر خواهد شد برای امتحانات. دانش آموزان سال اول و دوم را ترویج می شود بر اساس ارزیابی درونی.

یک وظیفه نیروی NCERT وضعیت شما را ارزیابی کرده و برای بازگشایی مدارس, کمیسیون مالی دانشگاه ارسال خواهد شد این طرح برای بازگشایی دانشگاه.

مدارس سراسر کشور به حال تعطیل طولانی قبل از این مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در 25 مارس. کودکان با سن تا 10 که به ویژه آسیب پذیر به ویروس اولیه بخش از مدارس در بسیاری از ایالات به حال تعطیل در اوایل فوریه. بعد ثانویه و بالاتر ثانویه بخش نیز بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>