پس از 1st, بازداشت, رسمی می گوید فیل را خوردند نارگیل پر شده با کراکر

After 1st Arrest, Official Says Elephant Ate Coconut Stuffed With Crackers

باردار فیل مرده در رودخانه Velliyar در پلککد.

تریواندروم:

باردار فیل که درگذشت در کرالا palakkad مصرف کرده کراکر شکم پر در یک نارگیل, مننرککد بخشی جنگل افسر Sunil Kumar گفت NDTV ساعت پس از دستگیری اولین متهم در این مورد است که وحشت ملت است.

مقامات به عنوان بخشی از شواهد مجموعه در زمان بازداشت فرد به محل که در آن او با استفاده از کمک در ساخت مواد منفجره است.

“به عنوان بخشی از پروب و شواهد مجموعه, بازداشت فرد گرفته شده و به کشت و زرع ریختن در جایی که او را به کمک دو نفر دیگر در ساخت کراکر” جنگل افسر Aashique علی تو گفت.

فرد دستگیر Wilson, لاستیکی شناور در چهل سالگی.

دو مظنون در این مورد در حال اجرا است. مقامات می گویند آنها نزدیک به ردیابی آنها.

به صورت محلی ساخته شده از مواد منفجره اغلب در میوه ها و یا چربی حیوانی توسط مردم محلی به عنوان تله برای ترساندن حیوانات وحشی مانند گراز در تلاش برای محافظت از خود را تولید کند.

فیل به گفته مقامات را شکسته و نارگیل و خورده بخشی از جمله مواد منفجره ماده – که در سمت چپ فیل دهان به طور کامل مجروح ناتوان آن را در یک راه است که آن را نمی تواند غذا خوردن یا نوشیدن آب برای روز.

فیل راه می رفت برای روز با شدید دهان صدمات قبل از ورود به رودخانه و فرو بردن آن تنه به عنوان اگر برای رهایی از عذاب. آن درگذشت ایستاده در رودخانه Velliyar در پلککد.

این حیوانات ممکن است دچار آسیب 20 روز پیش و تا به حال گرسنگی از مقامات حدس زده از جهانیان فرم.

“عدالت پیروز خواهد شد” رئیس وزیر Pinarayi Vijayan قول در توییت در روز پنج شنبه در پاسخ به جزر و مد از خشم و غم و اندوه پس از تصاویری از فیل مرده در رودخانه پدید آمده در یک جنگل مامور پست در اوایل این هفته.

این کاوشگر هنوز هم در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو