آراسته با چراغ های, صدا, نشان می دهد, Howrah Bridge افتخارات تاج رزمندگان

دیدنی چراغ و صدا نشان می دهد آراسته پل Howrah امروز

کلکته:

دیدنی چراغ و صدا نشان می دهد آراسته, West Bengal را به یاد پل Howrah امروز به felicitate بهداشت و درمان کارگران و coronavirus رزمندگان در سراسر جهان است. امروز نیز اتفاق می افتد به روز جهانی نور که در جشن توسط یونسکو در سراسر جهان است.

با تشکر از شما حرکت یک ابتکار کلکته پورت اعتماد بود و از پیش برنامه ریزی دیجیتال, کنترل نور و الگوریتم های که با استفاده از فن آوری های پیشرفته و لامپ LED.

روز جهانی نور جشن گرفته است در 16 مارس هر سال سالگرد اولین عملیات موفقیت آمیز لیزر 60 سال پیش از امروز توسط آمریکا فیزیکدان و مهندس تئودور Maiman.

این جشن توسط یونسکو به عنوان یک تماس برای تقویت همکاری های علمی و مهار پتانسیل خود را برای ترویج صلح و توسعه پایدار است.

پل Howrah نیز روشن تا هفته گذشته به مناسبت 159th تولد سالگرد برنده جایزه نوبل رابیندرانات تاگور و به افتخار مقدم COVID-19 رزمندگان.

این تعاملی نور و سیستم صوتی راه اندازی شد نخست وزیر نارندرا مودی در ماه ژانویه این سال در طول سفر خود به کلکته.

تا کنون coronavirus رزمندگان بوده است روساي چندین بار برای فداکاری خود را در مبارزه با COVID-19. ساعت مودی خواسته بود مردم را به کف زدن برای آنها در Janata مقررات منع رفت و آمد که قبل از آغاز این مستند در ماه مارس به دنبال روشنایی از شمع و diyas در ماه آوریل است.

هفته گذشته در یک مگا تلاش نیروهای مسلح و روساي بهداشت و درمان کارگران و دیگر coronavirus رزمندگان در سراسر کشور کامل با flypasts توسط جت های جنگنده بیش پایتخت دولت های هوایی گل و اجرای برنامه توسط گروههای نظامی در خارج از بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im