“اعمال داخلی ترور”: مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات استقرار نظامی در واشنگتن

'Acts Of Domestic Terror': Trump Orders Military Deployment In Washington

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد تظاهرات به عنوان “اعمال داخلی ترور”.

واشنگتن, ایالات متحده:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که او استقرار هزاران نفر از “مسلح” سربازان و پلیس برای جلوگیری از تظاهرات در واشنگتن که در آن ساختمان ها و بناهای تخریب شده است در نزدیکی کاخ سفید است.

“چه اتفاقی افتاد در این شهرستان شب گذشته بود و در کل رسوایی” او گفت: در سراسر کشور آدرس به عنوان گاز اشک آور رفت و جمعیت اعتراض در خیابان ها در این نزدیکی هست.

“من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال.”

او اعلام کرد “اقدامات داخلی ترور” در سراسر کشور پس از تظاهرات علیه مرگ یک آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح جورج فلوید در بازداشت پلیس تفویض به روز خشونت مسابقه شورش در سراسر کشور است.

“من می خواهم این سازمان از این ترور بود که متوجه شما خواهد شد مجازات شدید و احکام طولانی مدت در زندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان پلیس می تواند شنیده شود با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک به پاک کردن معترضین فقط در خارج از کاخ سفید است.

او همچنین به نام دولت فرمانداران به “استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان” قبل از رفتن بر روی پا برای عملیات عکس در شورش آسیب دیده سنت جان دو قرن “کلیسا از رئیس جمهور” در سراسر از کاخ سفید است.

یک هفته پس از فلوید درگذشت در مینیاپولیس کالبد شکافی مقصر خود ضبط مرگ مستقیما بر روی یک افسر پلیس که در دوخته او را با گردن با زانو خود را برای نزدیک به دو ساعت به عنوان فلوید التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم!”

“شواهد سازگار با مکانیکی آسفیکسی به عنوان علت مرگ و قتل به عنوان شیوه ای از مرگ” Aleccia ویلسون یک دانشگاه میشیگان و متخصص که مورد بررسی قرار بدن خود را در خانواده درخواست یک کنفرانس خبری گفت.

ناآرامی شده است گسترده ترین در ایالات متحده از سال 1968 زمانی که شهرستانها رفت تا در شعله های آتش بیش قتل نماد حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور و شعلهور خاطرات شورش سال 1992 در لس آنجلس بعد از پلیس تبرئه شدند در ضرب و شتم وحشیانه سیاه رانندگان رادنی کینگ.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>