بازیگر Sonu Sood در دیدار Uddhav Thackeray پس از Sena رهبر انتقاد

Actor Sonu Sood Meets Uddhav Thackeray After Sena Leader's Criticism

با هم بهتر و قوی تر هم Aaditya Thackeray توییتی پس از جلسه Sonu Sood.

بمبئی:

بازیگر Sonu Sood که ستایش شده است در رسانه های اجتماعی برای برنامه ریزی حمل و نقل برای رشته مهاجران به نام در ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در بمبئی ساکن“Matoshree”. جلسه آمد در یک روز زمانی که شیو سنا MP سانجی Raut ادعا شده که این بازیگر سخاوت بخشی از یک BJP شگرد برای نشان دادن دولت در نور ضعیف.

“در این شب Sonu Sood ملاقات با سانتی متر ماهاراشترا Uddhav Thackeray جی همراه با وزیر اسلم شیخ و من. با هم بهتر و قوی تر با هم برای کمک به عنوان بسیاری از مردم از طریق به عنوان بسیاری از مردم است. خوب به ملاقات یک روح خوب برای مردم کار می کنند با هم” او هنوز توییتی.

آقای Sood پس از ملاقات با آقای Thackeray, عنوان آقای Raut تیز انتقاد و گفت: هر حزب در سراسر کشور حمایت کرده و او را.

“آنها همچنین حمایت از آن و آن را در مورد هر حزب خاص و یا هر چیزی… ما باید برای حمایت از همه مردم که رنج می برند… هر حزب از کشمیر به Kanya Kumari حمایت کرده است ،” او گفت: انکار هر گونه سوء تفاهم با دولت.

آقای Raut در ستون هفتگی خود در حزب منادی Saamna به حال نوشته شده است که آقای Sood را ترویج هر حزب اگر به خوبی پرداخت می شود.

“Sood یک بازیگر است که حرفه ای است که برای ارائه دیالوگ اسکریپت توسط شخص دیگری و زندگی را خارج از آن. وجود دارد بسیاری از مردم مانند Sood که ترویج هر حزب سیاسی اگر پرداخت خوب,” او گفت:.

به شدت از دولت, که همچنین شامل ملی حزب کنگره (NCP) و کنگره بیش از دست زدن به آن از مهاجران آقای Raut گفت: “هیچ دولت دیگر می تواند درمان کارگران مهاجر راه آنها شده است مراقبت از توسط دولت ماهاراشترا.”

به عنوان بازیگر برتر Mr Thackeray را اقامت سنا MP توییتی یک حقه باز سخن گفتن.

“در پایان, Sonu Sood پیدا کرده است آدرس ماهاراشترا وزیر. او رسیده Matoshree. Jai ماهاراشترا” او توییتی در مراتی.

آقای Sood مرتب حمل و نقل برای صدها نفر از مهاجران در دو ماه گذشته. او همچنین کمک می کند تا کسانی که رویکرد او را در توییتر.

“سفر من با من مهاجر برادران و خواهران بوده است یکی از ویژه. آن را مستقیما از قلب است. حق را از کشمیر به Kanya Kumari هر زمان که کسی تلاش برای رسیدن به من قرار داده و تمام تلاش من برای کمک به آنها را دوباره با خانواده های خود و ادامه خواهد داد به انجام این کار” او توییتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de