بازیگر Sonu Sood اتخاذ شده توسط BJP به ما نشان می دهد در نور ضعیف می گوید شیو سنا

Actor Sonu Sood Adopted By BJP To Show Us In Poor Light, Says Shiv Sena

Sonu Sood مرتب کرده بود برای پرواز و اتوبوس به مهاجران از بمبئی در میان مستند

بمبئی:

شیو سنا رهبر سانجی Raut در اعتراض بازیگر, Sonu Sood و گفت که مخالف بی جی پی به حال لبه پنجره رساند تا این بازیگر برای نشان دادن Uddhav Thackeray دولت در نور ضعیف با ارائه کمک به کارگران مهاجر از شمال هند رشته در ماهاراشترا.

“Sood یک بازیگر است که حرفه ای است که برای ارائه دیالوگ اسکریپت توسط شخص دیگری و زندگی را از آن” آقای Raut گفت: در ستون هفتگی ‘Rokhtokh’ در حزب منادی Saamana. “بسیاری از مردم وجود دارد مانند Sood که ترویج هر حزب سیاسی اگر پرداخت خوب,” او گفت: در حالی که مورب با اشاره به “نیش عملیات” پیش از 2019 کلی انتخابات که در آن این بازیگر گفته می شود توافق برای ترویج بی جی پی دولت در سیستم عامل های مختلف از طریق رسمی حساب های رسانه های اجتماعی.

به شدت از دولت, که همچنین شامل ملی حزب کنگره (NCP) و کنگره بیش از دست زدن به آن از مهاجر بحران سانجی Raut گفت: “هیچ دولت دیگر می تواند درمان کارگران مهاجر راه آنها شده است مراقبت از توسط دولت ماهاراشترا.”

“با این حال برای نشان دادن دولت در نور ضعیف, Sonu Sood شده است به عمد ترویج. “اگر کسی می خواهد به خانه بروم لطفا با من تماس بگیرید شد درخواست بازیگر” آقای Raut نوشت. “شما نمی نیاز به یک صفحه نمایش تمام زمان خود را برای نشان دادن مهارت های بازیگری به عنوان نشان داده شده است توسط “مهاتما Sood”,” Mr Raut گفت.

او گفت: هیچ انسان عاقل خواهد باور این بازیگر به طور ناگهانی در حال توسعه همدردی با کارگران و ارسال آنها را در اعداد بزرگ است.

این سرمقاله می آید پس از Sonu Sood مرتب و اتوبوس و پرواز برای مهاجران گیر در بمبئی به دلیل مستند و کمک به آنها بازگشت به خانه متحده است.

آقای Raut که رئیس شلاق از شیو سنا در مجلس شورای اسلامی و سردبیر اجرایی Saamana گفت: “بی جی پی است (سیاسی) به تصویب رسید Sonu Sood و سعی در ایجاد نفوذ در میان شمال هند کارگران مهاجر”.

“وجود دارد یک فرد به نام شانکار Pawar رئیس Rashtriya Banjara Seva Sangh که دیده می شد ایستاده در پشت Sonu Sood در عکس های مختلف. او تا به سیستم و شبکه برای ارسال صفحه اصلی” آقای Raut گفت: سوال چگونه بازیگر شدم مجوز که چند دولت در تلاش بودند به خود مردم است.

“وضعیت اسفبار کارگران مهاجر نیز بسیاری علیه دولت مودی برای دست زدن به آن از coronavirus بحران” آقای Raut و افزود: لازم است برای پیدا کردن که آیا BJP قرار دادن یک ماسک از یک مددکار اجتماعی در, Sonu Sood و استفاده او بیشتر سیاسی آن طرح است.

مردم ممکن است به زودی شنیدن Sonu Sood نام در ساعت مودی “Mann Ki Baat” برنامه های رادیو, آقای Raut گفت: “Sonu Sood حتی ممکن است بازدید Bihar, Uttar Pradesh, دهلی نو به عنوان یک ستاره مبارز برای BJP.”

اما NCP رهبر و وزیر آنیل Deshmukh گفت Sonu Sood “انجام داده است کار خوب” با کمک به این رشته مهاجران رسیدن به خانه. آقای Deshmukh از NCP است که بخشی از دولت گزارش شده توسط ANI عنوان کرد و گفت “بازیگر Sonu Sood انجام کار خوب با ارسال تعداد زیادی از کارگران مهاجر به خانه های خود. من نمی شنوند چه سانجی Raut سحاب گفته است. ما قدردانی خواهد شد هر کس چنین ابتکارات خوب بود آن Sonu Sood یا هر کس دیگری.”

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de