بالای سطح زمین استخر خیلی سایه اما شما باید یک خرید به هر حال

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

پشت در, روز, پدرم, Apartment Therapy superfan استوارت Magnuson استفاده می شود به یاد برادر من و من “شما می دانید ما چمن ساخته شده بود برای یک استخر در زمین است.”

به طور طبیعی ما می خواهم و سپس از آنها بخواهید برای یک استخر تنها به گفته آنها بیش از حد گران کار بیش از حد و بیش از حد بد بچه ها. من می خواهم این فرصت را به من بگویید پدر به دست و پنجه نرم کردن برای یک سفر برای من عذاب آور سال های نوجوانی. چرا که من در مورد به او بگویید—و شما—چرا او را از اشتباه در مورد استخر (یا حداقل بالای سطح زمین آنهایی که).

حالا که تابستان ورود استارت تا متوسط من ولع مصرف یک شیب. نکته این است که استخر های عمومی و lakefronts در سراسر کشور در حال بسته می شود—و من لازم نیست که یک استخر. بالای سطح زمین استخر, پاسخ به مشکلات ما می گویم! پس نگران نباشید, پدر, هنوز هم وجود دارد زمان به همه چیز را راست. من گوش کردن: بالا-زمین استخر در راه خود را به داشتن رنسانس و در اینجا به همین دلیل است.

من می دانم که پدر و. چیزی از ارزش فروش مجدد. این درست است که هر خانه شکارچی هیجان زده است برای آمدن در سراسر یک پر از آب بیمه مسئولیت در حیاط خلوت. اما بالاتر از سطح زمین استخر به عنوان آسان به پیاده کردن به آنها را ساخت. مطمئن شوید که آنها را پشت سر بگذارید زیادی دایره پچ زمین—اما پاپ در برخی از چمن به این پسر بد و شما در راه خود را! استخر را می توان حذف از حیاط قبل از یک لیست در می رود زندگی می کنند. برای پیت خاطر بسیاری از بالای سطح زمین استخر صاحبان پیاده کردن و فروشگاه استخر خود را در طول زمستان. اگر بسیاری از خانواده ها قادر به ارتکاب به این بعد از ظهر تنها وظیفه سال پس از سال, چرا ما احمق ها گرفتار نشده است ؟

برای صاحب خانه با حیاط خود را بالاتر از سطح زمین استخر بسیار کمتر گران تر از در زمین جایگزین. وقت گیر و ظالمانه گران قیمت, ساخت و ساز, هزینه تعمیر و نگهداری و کاهش ارزش فروش مجدد سرگرم کننده را از داشتن یک استخر در زمین است. بالای سطح زمین استخر, از سوی دیگر, می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $3,500 (برای برخی از دیدگاه ها در زمین استخر می تواند هزینه ده برابر آن است). تعطیلات تابستان بودجه استفاده نشده با تشکر از Coronavirus? لغو عروسی سفر ؟ استفاده نشده محرک بررسی کنید ؟ در نظر گرفتن جابجایی وجوه آن به صورت یک حیاط خلوت چلپ چلوپ.

آنها کم-تعمیر و نگهداری

من به تازگی رفتم یوتیوب آموزش سوراخ خرگوش, تماشای خانواده های مختلف ساخت و حفظ خود را بالای سطح زمین استخر. تکان دهنده ترین چیزی که من کشف شده ؟ ؟ ؟ من فکر می کنم من می تواند در ساخت یک. مطمئن شوید که من می خواهم نیاز به یک گروه از مفید دوستان و به اجاره یک زن و شوهر از ابزار از فروشگاه های سخت افزاری محلی—اما من می تواند آن را انجام دهد. بر خلاف در زمین استخرها که نیاز به تعمیر و نگهداری ثابت, سفید, مواد شیمیایی و…. نگهداری از خود را بالای سطح زمین استخر راه آرام تر. و این دقیقا کاری است که شما باید: راه آرام تر. پاپ در یک, آموزش, سهام برخی از اتاق در حیاط خلوت خود را کنار بگذارند و چند دلار به منظور مرسوم اسب شاخدار شناور. آن زمان استخر.

آنها نمی one-size-fits-all

من می دانم که بسیاری از مردم فکر می کنم از بالای سطح زمین استخرهای ذهن خود را آشکار دور ظروف خاکستری احاطه شده توسط صخره ها و شاید چند گیاهان. اما شما همیشه می توانید پیدا کردن یک راه برای کار بالا-زمین استخر به زیبایی خود را. برای جذاب روستایی کشور احساس می کنید و یا حتی جنوب غربی Marfa دوست هیپی پرنیان سهام مخازن (شما می دانید که برای نگه داشتن آب برای دام) هستند و گزینه های منحصر به فرد با آموزش های آنلاین برای تمیز کردن فیلتر.

بالای سطح زمین حمل و نقل ظروف خود را با براق مستطیل شکل یکی دیگر از گزینه است که به دست آوردن کشش. به علاوه به شکل مستطیل آشنایی خود را به آسان تر محوطه سازی و حتی مطرح اطراف عرشه. برای کسانی که مشتاق به زمان و تلاش واقعا ترکیب این استخر را به فضای سبز مطرح عرشه ارائه است که ساخته شده است در ظاهر در حالی که اضافه کردن ابعاد به موجود حیاط یا عرشه.

جامعه استخرها و دریاچه ها یک فرصت فوق العاده برای استرس تفریح و معاشرت. اما با این جمعیت هزینه های ورودی و البته ما در جهانی همه گیر آنها دقیقا بهترین مکان در حال حاضر. معلوم بالای سطح زمین استخر فروش از طریق سقف به عنوان مالکان سعی کنید برای نجات به ظاهر از دست داد تابستان است. حتی شناگران المپیک اضافه شده اند از ویژگی های خانه خود را به طوری که آنها با خیال راحت می توانید در ادامه به آموزش. ما همه بیمار از این عبارت اما من فقط رفتن به آن می گویند: در حال حاضر بیش از هر زمان آمریکایی ها باید بالاتر از سطح زمین استخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im