AAP طعنه Gautam Gambhir با این فیلم های گرفته شده خود را در خارج از خانه

AAP Taunts Gautam Gambhir With This Video Taken Outside His Home

AAP متهم Gautam Gambhir از “لذت بردن از یک تعطیلات” در میان coronavirus بحران است. (فایل)

دهلی نو:

Aam Aadmi Party MLA Raghav Chadha در روز پنج شنبه آمار در BJP MP Gautam Gambir برای “chilling در خانه” در حالی که دولت دهلی نو تضمین ضد عفونی محلات در میان coronavirus بحران چیزی این شهر BJP-کنترل نهادهای مدنی باید انجام دهند.

“دهلی sanitisation یک مسئولیت MCD (شهرداری شرکت دهلی نو) اما دولت دهلی نو تا به حال به آن را. برخی از ‘پاره وقت نمایندگان مجلس در عين حال سرد شدن در خانه به tweeting در مورد Kejriwal دولت و بازی در Ludo مانند آن است که یک تعطیلات. من می خواهم به آنها بگویم که ما sanitised منطقه خارج از خانه خود را بیش از حد” آقای Chadha توییتی در هندی.

صدای جیر جیر خود را به همراه یک ویدیو از یکی از ضد عفونی وسایل نقلیه استفاده می شود توسط دولت دهلی نو برای پاکسازی محلات در میان COVID-19 شیوع است که به پایان می رسد با دوربین با تمرکز بر “Gambhir را” اسمی خارج از کریکت-تبدیل-سیاستمدار ،

AAP و بی جی پی را اجازه نمی دهد تا خود را در مجادله میان coronavirus بحران با هر دو طرف هدف قرار دادن هر یک از دیگر برای پاسخ خود به این بیماری همه گیر.

این هفته در حالی که بی جی پی هدفمند AAP برای بالا بردن سوخت و مالیات برای جبران درآمد از دست رفته دهلی حزب حاکم گفت: بی جی پی به رهبری دولت مرکزی تا به حال اختصاص داده نشده و تنها یک روپیه برای به سرمایه برای مقابله با بحران.

Gautam Gambhir خود را گرفته بود یک ضربه تند وشدید زدن در دهلی دولت و وزیر Arvind Kejriwal.

او همچنین در توییتی یک ویدیو از بازی مارها و نردبان با دختر خود که Raghav Chadha اشاره شده است.

دهلی است ثبت نام بیش از 5,500 coronavirus تا کنون موارد از جمله 65 کشته و 1,542 کسانی که بهبود یافته اند.

وزیر Arvind Kejriwal روز یکشنبه گفت که دولت دهلی نو تا به حال به این وضعیت را تحت کنترل و مورد علاقه او کاهش مستند. او در تضاد فقط یک روز بعد توسط اتحادیه بهداشت وزیر Harsh Vardhan گفت که دهلی نو باید اجازه می دهد “فقط حداقل تسهیلات” و دقیق اقدامات لازم برای مقابله با بسیار مسری coronavirus در این شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>