یک سال در بیهار پلیس هنوز انتهایی کنگره Navjot سینگ Sidhu

یک تیم از کاتیهار پلیس وارد در امریتسار در روز چهارشنبه است و هنوز به دیدار با Navjot SidhuChandigarh: یک سال

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399
A Year On, Bihar Police Still Trailing Congress's Navjot Singh Sidhu

یک تیم از کاتیهار پلیس وارد در امریتسار در روز چهارشنبه است و هنوز به دیدار با Navjot Sidhu

Chandigarh:

یک سال پس از یک مورد بود در برابر کنگره MLA Navjot سینگ Sidhu در بیهار پلیس شده است و قادر به ملاقات او با وجود بازدیدکننده داشته است مکرر به امریتسار.

یک تیم از کاتیهار پلیس وارد در امریتسار در روز چهارشنبه است و هنوز به دیدار با کنگره MLA.

صحبت به NDTV زیر بازرس از بیهار پلیس Janardhan رم گفت: او در تماس است پلیس محلی و بازدید آقای Sidhu محل اقامت بود اما او در دسترس نیست.

"هر بار که ما اینجا مراجعه برای دریافت امضای خود را از این قید وثیقه اوراق قرضه مقالات او همچنان دشوار است. حتی در این بازدید ما در حال تلاش برای رسیدن به او از طریق دستیاران شخصی است که هنوز هم نگه داشته و ما در انتظار" گفت: Mr رم.

هنگامی که تماس از شهر کمیسر پلیس Dr Sukhchain سینگ گیل گفت: پلیس محلی هرگز تماس بیهار ،

"بین دولت ارتباطی اتفاقی می افتد زمانی که تیم مهمان به دستگیری کسی. در این صورت آنها فقط مراجعه به امضا قضائیه مقالات بنابراین ما نگه داشته و نه در حلقه" گفت: دکتر گیل.

در ضمن آقای Ram که در حال برنامه ریزی برای اقامت در این شهر برای یکی دیگر از چند روز تایید کرد که در هر بار بازدید آنها هماهنگ با پلیس محلی و حتی همراه با تیم محلی به آقای Sidhu محل اقامت.

بیهار را کاتیهار پلیس منطقه تا به حال تسلیم یک مورد در برابر کریکت-تبدیل-سیاستمدار برای نقض مدل رفتاری در طول مبارزات انتخاباتی سخنرانی در Lok سبها انتخابات سال گذشته است.

آقای Sidhu برخاستیم و گفت: "آیا در نظر خودتان را به عنوان در اقلیت است. شما تشکیل اکثریت در اینجا. شما حدود 64 درصد است. نمی افتد به دام گذاشته شده توسط مردم مانند (Asaduddin) Owaisi (رئیس All India, Majlis-e-Ittehadul Muslimeen). آنها شده اند به لبه پنجره رساند تا توسط BJP. تشخیص قدرت خود را و رای en بلوک به شکست نخست وزیر نارندرا."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن