جهانی جشنواره برای اولین بار در یوتیوب این هفته

برای علاقمندان فیلم بهار/فصل تابستان معمولا به معنی دو چیز است: تابستان فیلم های پرفروش و جشنواره های فیلم. متاسفانه در این سال هیچ یک از این دو چیز هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد در راه ما استفاده می شود.

در حالی که سینما در نهایت بازگشت در برخی از فرم برای جشنواره فیلم طرفداران آن را به احتمال زیاد فوق العاده زمان آرام. برخی فیلم های جشنواره از جمله جشنواره فیلم کن شده است به تعویق افتاد در حالی که دیگران باید به طور کامل لغو شده است. این فیلم فصل کامل نیست شستشو—عمده جدید جشنواره بین المللی فیلم های ما یک جشنواره فیلم است که به زودی به طور کامل راه اندازی آنلاین.

همکاری بین Robert De Niro, شرکت تولید ترایبکا شرکت و یوتیوب ما یک جشنواره فیلم است که ابتکاری جدید را در چه جشنواره فیلم باید مانند نگاه. این جشنواره است که در نتیجه یک همکاری بین 20 از بزرگترین جشنواره های فیلم از جمله جشنواره کن و ونیز و توکیو و برلین و نیویورک جشنواره های فیلم. هر همکاری جشنواره ارسال خواهد خود را, فیلم مستند, مصاحبه, و حتی مستر.

نگه داشتن چشم در جشنواره صفحه یوتیوب برای برنامه اطلاعیه ها و جزئیات. با چنین انتخاب های متنوع از محتوای ارسال شده از سراسر جهان, ما یک جشنواره فیلم است که مطمئن شوید که به یک آزمایش جالب در راه اندازی یک اصلی جشنواره فیلم آنلاین.

اما این مهم است به یاد داشته باشید که این جشنواره نیست به معنای جایگزینی به صورت سنتی در شخص جشنواره های فیلم. برخی از این همکاری به تعویق افتاد جشنواره ها مانند جشنواره فیلم ونیز هنوز امیدوار به نگه داشتن یک فرد رویداد این سال همچنین.

در ضمن ایده جدید مجازی جشنواره موظف است برای دریافت فیلم علاقمندان, هیجان زده, به ویژه هنگامی که شما لازم نیست که به پرداخت هزینه برای بلیط. کل ما یک جشنواره فیلم در دسترس خواهد بود به جریان به صورت رایگان آنلاین از مارس 29 مه تا 7 ژوئن. که می شود گفت این جشنواره است که به امید دریافت کمک های مالی—همه از آن خواهد شد به کسی که Covid-19 صندوق همبستگی.

بنابراین خود را دریافت کنید ظروف پاپ کورن لوازم آماده برای یک دوره جدید در جشنواره های فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im