یک گرم صنعتی نیویورک انبار مخلوط مینیمالیسم, رنگ های خاموش و شگفت انگیزی فرش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام و نام خانوادگی: رعنا Argenio و شوهر
محل سکونت: ترایبکا در نیویورک — New York, NY
حجم: 2,000 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال اجاره

کامل با دیوارهای آجری در معرض مضطرب به طبقه چوب جنگلی فوق العاده بالا سقف و یک طبقه باز طرح رعنا Argenio را ترایبکا آپارتمان که در تگزاس بومی سهام با شوهرش صنعتی غیر قابل انکار است. “این برای ما بسیار مهم است که ما در خانه احساس نرم و صمیمی,” او می گوید. بنیانگذار مستقیم به مصرف کننده کتانی برند 10 بیشه رعنا می داند که یک یا دو چیز در مورد مخلوط کردن سبک و راحت است. “خانواده من شده است گر چه هنر لوکس پارچه برای پنج نسل و با 10 بیشه من که اولین گام به سوی ارائه همان کیفیت و قرار دادی صنعتگری که در طول تاریخ در دسترس تنها به صنعت طراحی” او اذعان می کند.

گذشته از استقبال عامل دیگری طراحی جنبه که رعنا می خواستم به دم به او و شوهرش را در فضا حس اصالت. رعنا می گوید: “ما تا به حال به یک اتصال—تاریخی یا عاطفی—به هر قطعه ای که معرفی کردیم به خانه ما.” در هنگام انتخاب مبلمان و هنر رعنا تمایل به درک بیشتر اب و هوای و فرسوده قطعه از لباس های جدید. در واقع او فلسفه طراحی می شود که توسط او مورد علاقه لوکوربوزیه نقل قول “خانه باید به قفسه سینه گنج از زندگی است.” و این دقیقا کاری است که آپارتمان او است: یک مجموعه التقاطی است که نشان می دهد که در آن او شده است که او چگونه زندگی می کند و که در آن او را به رفتن.

“من می خواستم فضا ما به احساس معتبر به ما به میراث ما (من فارسی او انگلیسی-ایتالیایی) به ما در سفر و روزمره ما سبک” توضیح می دهد که رعنا. “این بدان معنی است که بسیاری از قطعات در زمان ماه اگر نه سال برای ما به پیدا کردن. برخی از قطعات جمع آوری شد در سفر (نسخه ما از سوغات) در حالی که قطعات دیگر ایجاد شد به طور مستقیم با صنعتگران به طوری که آنها را ملاقات ما چشم انداز دقیق و نیاز دارد.”

اگر آپارتمان است swathed در خاموش پالت و بی تردید مینیمالیسم, رعنا می خواستم برای ادای احترام به او نگاري در برخی از راه او گذاشته و چند مزین به فرش سراسر فضا. یکی از این فرش که دست باف توسط great-grandfather, شاگرد, در اتاق نشیمن و دیگری یک هدیه از پدربزرگ به پدر و مادر نهفته است در اتاق خواب خود را. “خانواده من پس زمینه در واقع آغاز گر چه هنر فرش دست باف در ایران که در آن بزرگ پدر بزرگ من بود, شناخته شده به عنوان” پدر عمودی یکپارچه کارخانه نساجی.'”

البته او نمی تواند به افتخار او بیافتد و همچنین ادای احترام به او. “ما فضا پر شده با تعداد زیادی از هنر که شوهرم و مادر خود را جمع آوری کرده اند در طول زمان است.” ممکن است بوم در تقریبا هر دیوار اما زن و شوهر مورد علاقه یک قطعه هنری: این Pistoletto که در خدمت همان تابع به عنوان یک آینه را در طول سنتی فارسی مراسم عروسی. آینه است که به منظور منعکس کننده زندگی است که عروس و داماد را با هم ساخت و Pistoletto اولین چیزی که افراد هنگام راه رفتن به زن و شوهر قفسه سینه گنج از زندگی.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: استخوانهای ما در فضا هستند غیر قابل انکار صنعتی—روستایی دیوارهای آجری مضطرب چوب و کف و سقف و فضاهای باز. اما آن را بسیار مهم برای ما این است که فضا احساس خودمانی و راحت که در آن ما می تواند به صرف زمان با دوستان و خانواده.

الهام: به طور کلی اگر من تا به حال به طور خلاصه آنچه که الهام بخش طراحی زیبایی این قطعه ساخته شده است که توسط زمان خاموش زنگ متنوع بافت, weathered surfaces و ترکیبی از عتیقه + مدرن هنری است که سهم جهانی کیفیت است.

بزرگترین چالش: بزرگترین مسئله ما در مواجهه با فضای ما شد جدا کردن یک باز منطقه را به اتاق های مختلف. صنعتی طبیعت آپارتمان ما بدان معنی است که ما زندگی در فضا شامل یک باز بزرگ که نیاز به شکسته شود تا به یک مطلب در یک اتاق نشیمن اتاق ناهار خوری و آشپزخانه. من نمی خواهم برای قرار دادن هر دیوار که بلوک, نور, بنابراین ما با استفاده از مبلمان برای ایجاد جدایی در حالی که هنوز هم حفظ یک جریان باز. من نمی خواهد می گویند آن بوده است ساده است: آن را درگیر اضافه کردن قطعه در طول زمان و حرکت دیگران در اطراف برای ایجاد تعادل مناسب.

بزرگترین زیاده روی: هممم… فرض کنید این به این معنی است که قطعه ای در خانه من است و من بزرگترین زیاده روی است. من می خواهم بگویم ما تشک. در حالی که آن را به گران قیمت ترین قطعه در خانه ما دیگر در یک زمان آن را… و سرمایه گذاری به ارزش هر پنی. رفتن به رختخواب در شب است که این غیر قابل توضیح فوق العاده احساس شخصی که در آن من می دانم که من واقعا در خانه خود من. و آن راحتی که نمی تواند تکرار توسط هر جای دیگری.

بهترین توصیه: سرمایه گذاری در بی انتها با کیفیت قطعات که گردد به گذشته است. استفاده از این قطعات (مانند فرش و مبلمان و هنر) به عنوان پایه و اساس برای خانه خود را و مطمئن شوید که شما کاملا آنها را دوست دارم زیرا (من) آنها گران (ii) آنها دشوار است به حرکت در اطراف / جایگزین و (iii) آنها بزرگترین قطعه در خانه خود را بنابراین مهم نیست که چقدر شما accessorize آن ثابت نیست چه اساسا احساس می کند و به نظر می رسد اشتباه به شما.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ خرید: من منبع بسیاری از محصولات در نمايشگاه صنعتگر بازارهای محلی خرده فروشان مستقل; آن جایی که من برای اتصال به طور مستقیم با مردم در پشت محصولات—آن اجازه می دهد تا من به دانستن داستان از آنچه من خرید. به علاوه آن را به من می دهد این فرصت را به منبع منحصر به فرد تر و بهتر گردد محصولات در یک شفاف تر قیمت از من خواهد با خرید از خرده فروشان بزرگ جعبه. آن زمان بیشتری طول می کشد و آن را کاملا به عنوان مناسب اما خانه خود را شخصی است و باید بازتابی از مردم که زنده در درون آن.

هتل مناسب تخت: با توجه خط من از کار (لوکس ملافه) من اغلب خواسته: (من) شما را از تخت خود را مانند که هر روز ؟ و (ii) آیا شما آهن ملافه خود را به آن را به دنبال فشرده و بکر? پاسخ به سوال اول بله—من تخت من اولین چیزی که هر روز صبح. آن چه من ذهنی بیدار و روز من آغاز شده است. من به طور خاص مدل تخت من در راه است که باعث می شود آن فوق العاده آسان برای من را در کمتر از دو دقیقه پس از آن احساس نمی کند وقت گیر و طاقت فرسا!

پاسخ به سوال دوم: نوع. اما آن را به عنوان به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. وجود دارد برخی از کلید های میانبر است که کمک به که هتل پنج ستاره نگاه بدون slaving بیش از اتو کردن هیئت مدیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید