کوچک پورتلند اجاره آپارتمان استادان گرم-باب روز Boho سبک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Alivia زمینه و شوهر
محل سکونت: پورتلند اورگان
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 1000 متر مربع
سال زندگی در: 7 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: سلام! من Alivia زمینه یک عکاس و وبلاگ نویس زندگی در پورتلند, اورگان با تمرکز بر روی پایداری و عمدی زندگی می کنند. همسرم, Zachary و من تازه ازدواج کرده و دو تخت/دو داخل آپارتمان شده است چنین ایده آل فضای زندگی را برای ما سال اول با هم! (هر چند باید اشاره کنم این است که تنها یک سنگ پله به عنوان ما در حال حاضر ساختمان ما خانه اول!).

به عنوان یک عکاس, من می دانستم که ما فضای مورد نیاز برای photographable به صورت روزانه خلق به من از خانه کار می کنند (فریاد به اتاق خواب دوم/دفتر) و واقعا بهترین کار در یک به خوبی روشن قشنگ فضا. Zach یک خلبان بنابراین صادقانه او فقط می خواست هواپیما جا که من در مورد به صورت آشکار دلایل زیبایی.

من اعتراف کنم من واقعا می ترسم از رنگ آبی قبل از ما این را قبل اما در حال حاضر من از دیدن آن در یک نور جدید! تیم طراحی ما به نام ما به سبک “پایین به زمین” به تجسم رنگ ها و بافت ها از زمین و آسمان و فضا که در آن آنها با در افق پس از سلام تعداد زیادی از تن خاکی… نه فقط آنهایی که پرتقال hehe.

ما واقعا عشق ما واحه کوچک از یک فضای بزرگ آن کف به سقف پنجره ها و تراس. این واقعا یک نفس هوای تازه.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: دعوت, گرم, ساده و پایدار است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من خواهد بود ما اتاق نشیمن/آشپزخانه دسته کوچک موسیقی جاز. از آن جایی که ما صرف تمام زمان ما واقعا تلاش زیادی به یک ظاهر طراحی شده. آن مظهر سبک و شخصیت ها کاملا با کمی چیزی برای هر یک از ما.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ آخرین چیزی که من خریداری شد غول پیکر (واقعا این بزرگ) گلدان از هدف برای برخی از pampas grass من به تازگی به دست آورد. آن است که واقعا بزرگتر از آن به نظر می رسد پس از خرید با احتیاط.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ فکر می کنم به سادگی و پس از آن فکر می کنم در خارج از جعبه. پر کردن فضای ما تنها با چند واقعا منحصر به فرد و کیفیت قطعات قطعا راه رفتن و ما هیجان زده برای دیدن چگونه این قطعات خواهد شد هنگامی که ما آنها را به فضای جدید!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de