کوچک آپارتمان نیویورک دارای یک قفسه گیاهی, راه حل برای پنجره حمام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: Stac

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Stacy Lee و سگ (Ollie)
مکان: نیویورک
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 780 متر مربع
سال زندگی در: 5 سال متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من زندگی در منهتن 780 فوت مربع آپارتمان با همسرم و سگ ما Ollie حدود پنج سال در حال حاضر. من عشق نور است که می آید از طریق ما اتاق خواب و اتاق نشیمن که به من می دهد فرصت بسیار خوبی برای پر کردن خانه من با گیاهان (و من بسیاری از آنها).

از آنجایی که ما گنجانیده شده گیاهان به خانه ما کل فضا احساس می کند تبدیل شده و خیلی بیشتر راحت واسوده و زندگی می کردند. ما فضا دائما در حال تغییر است به آرامی اما مطمئنا. من همیشه فکر راه هایی برای تغییر همه چیز را به نگه داشتن آن جالب است.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: مدرن, روشن, بسیار معروف جنسیت آشپزخانه

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق خواب من را به اتاق مورد علاقه من از این آپارتمان به دلیل آن را بزرگ کردم نور طبیعی است و آن را بسیار بزرگ برای یک آپارتمان در منهتن. آن در حال حاضر نیز کمی کوچک جنگل با تمام گیاهان است.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ ما به تازگی نصب شده برخی از قفسه های دیوار بنابراین ما می توانیم ترکیب چه چیز دیگری ؟ بیشتر گیاهان. ما یک مقدار زیادی از فضای دیوار بنابراین آن را به خوبی قادر به استفاده از آن و پر کردن آن با برخی از بیشتر سبز.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ آن را خوب به تصمیم گیری در مورد چگونه شما فکر می کنید شما ممکن است بخواهید فضایی خود را به مانند نگاه کنید و پس از آن تغییر ذهن خود را بعد. بخش سرگرم کننده در مورد تزئینات است که شما مجاز به تغییر ذهن خود را و همه چیز را تغییر دهید تا به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن