یک خانه کوچک باعث می شود Maximalism آرامش بخش با تشکر از خنثی طبیعی پالت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: لاو Saddler و بسیاری از مجسمه های
محل سکونت: KTown — لوس آنجلس, کالیفرنیا
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: کمتر از 900 متر مربع
سال زندگی در: 6 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من فقط در اینجا زندگی می کردند اما در حال حاضر من فکر می کنم من فضا احساس می کند مثل من. من در ابتدا می خواستم همه چیز را به همه, سفید, سوپر, حداقل و مادر. اما مطلقا هیچ یک از کسانی که همه چیز در واقع توصیف من است. من عاشق چیزهای. من نیمه حداکثری یک فرد از رنگ و سو به مراتب از رسیدن به اوج adulting. در نتیجه من کوچک آپارتمان, رنگ, بنابراین بسیاری از چیزهای جالب را جمع آوری کردم (یا سرقت) از من عشایری مامان و طعنه آمیز پدر.

وجود انرژی خوب در اینجا—آن را احساس گرم (و نه فقط به خاطر من ندارد/C). وقتی که من با دوستان بیش از آنها از ترس به نشت و یا از آن لذت ببرید. می توانید آن را کثیف گهگاه اما این یک نقطه جمع آوری برای من مردم که من دوست دارم (ha) و تلخه من عشق را به جمع آوری.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: قسمت مساوی تازه و التقاطی.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من است و قطعا اتاق نشیمن. من صرف زمان بیشتر در این فضا و تقریبا یک دیوار و فقط یک پنجره بزرگ. بنابراین نور شگفت انگیز است و من می توانم تماشای همسایه ها و مردم در کوچه و خیابان (اما نه در راه خزنده).

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ من فقط خرید یک پارچه قطره و دوباره بالا برده من رنگ عرضه است. من قصد دارم به استفاده از آنها را به تلاش تبادل نظر بوم نقاشی برای دیوار پشت نیمکت. هیچ سرنخی که چگونه آن را تبدیل خواهد شد اما اگر آن را بد من شکل من فقط می تواند تلنگر پارچه و دوباره امتحان کنید.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ من فقط می خواهم توصیه پیدا کردن چیزهایی که شما الهام بخش است. من فکر می کنم خانواده من الهام بخش من حتی اگر آنها زندگی می کنند بیش از 2000 مایل دور در واشنگتن آنها باهوش ترین, جالب ترین, جالب ترین مردم و خود را در خانه های مربوطه هستند که مانند گنج احداث مخازن. آنها به جمع آوری بسیاری از چیزهای است که نشان دهنده فرهنگ سیاه و سفید, آموزش عالی, و فقط طراوت و چالاکی همه در اطراف. و حتی اگر آنها ذخیره کردن چیزهایی بیشتر از من (که چیزی گفته) آنها کردم چنین سبک بزرگ. آنها الهام بخش من برای مطمئن, اما, انجام, پیر, پیرزن, خانه, پاریس, آپارتمان و خانه های کشور است. من نمی دانم که چگونه کسانی که همه چیز با هم کار می کنند اما در اینجا ما هستند.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de