یک آپارتمان کوچک دارای مقدار زیادی از پاپ صورتی از جمله راه راه بر روی دیوار اتاق خواب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Gisella ویسنت و دو سگ Kina و Kalesi
محل سکونت: Lima, پرو
نوع صفحه اصلی: دوبلکس
حجم: 449
سال زندگی در: 10 سال متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من عاشق زندگی در آپارتمان دوبلکس با دو حیوانات خانگی Kina و Kalesi. من در اینجا زندگی می کردند برای مدت 10 سال و خریداری این ملک است که 56 سال, است و بخشی از یک مجتمع مسکونی در لیما پرو. من واقعا دوست دارم که آن را در واقع بسیار امن منطقه از شهرستان.

من آن را دوست داشتم از اولین بار من آن را دیدم چرا که فضای فوق العاده روشن و بزرگ و کوچک با کمی من شده اند با اصلاح آن را به شهوت و میل من از آنجایی که من یک معمار و طراح داخلی است. در ابتدا من به اشتراک گذاشته اموال با قبلی من شوهر بعد از طلاق من ماندم زندگی در اینجا به عنوان تنها مالک که من بسیار سپاسگزار برای آن را به عنوان بسیار صلح آمیز و پر نور به ویژه در فصل تابستان که وجود دارد مقدار زیادی از نور خورشید است.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: روشن, دنج, آرام, آرام و صلح آمیز است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من است و من از آن بسیار بزرگ است. من می توانید تعداد در یک جدول پانسمان برای مراقبت از خود و به تازگی در طی این بیماری همه گیر من اجرا یک دفتر خانه میز. من هم واقعا دوست دارم آن را به خاطر من رنگ دیوار پشت تخت را با رنگ صورتی راه راه. نقاشی با مداد رنگی رنگ مورد علاقه من به دلیل انتقال آنها صلح و آرامش به من.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ آخرین چیزی که من باید به دست آورد و یک فرش از پرو بازار هند و من آن را در اتاق نشیمن. من هم خرید یک سبد تزئینی در پلازا Vea سوپر مارکت در لیما. من گیاهان در Promart Homecenter در لیما. همچنین دو سال پیش من انجام بازسازی از آشپزخانه و آن را بی عیب و نقص بود. و یک سال پیش من در تعویض پنجره های قدیمی به صورت حرارتی-صوتی آنهایی که از آنجا که در زمستان سرد است بسیار قوی در لیما.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ من به شدت توصیه با توجه به نور و رنگ استفاده می کنید بسته به شخصیت کاربران است. من پیشنهاد می کنم دیدن تصاویر الهام بخش و ترس را امتحان کنید و اشتباهات را. و اگر این امکان وجود دارد که آنها با توسل به یک حرفه ای در دکوراسیون آن را انجام دهید برای بهتر تزئینی مداخله.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>