“یک متکی به هند ضروری”: PM مودی را بالا نقل قول

'A Self-Reliant India Essential': PM Modi's Top Quotes

ساعت مودی آدرس: او برگزار شد شش ساعت جلسه با وزرای ارشد در روز سه شنبه (فایل)

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا است که پرداختن به این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس یک روز پس از او در مورد آینده البته با وزرای ارشد در شش ساعت ویدئو کنفرانس.
این سومین چنین نشانی از او اعلام کرد در سراسر کشور مستند به بررسی گسترش COVID-19 مارس. در جلسه روز دوشنبه او گفت: جنبش مهاجران را تحت تاثیر میزبان متحده است. او همچنین خواست متحده برای آماده سازی یک طرح برای رفاه مهاجران.

بالا نقل قول از ساعت مودی آدرس به ملت:

  • ساختار ساخت هند متکی به خود می ایستد و در پنج ستون. اولین ستون است که اقتصاد ما را به اقتصاد نیست که آوردن تغییر تدریجی اما کوانتومی پرش. ستون دوم این است که زیرساخت: ما نیاز به یک زیرساخت است که می تواند تبدیل به هویت مدرن هند است.
  • جهان در حال حاضر معتقد است که هند می تواند تا حد زیادی کمک به رفاه بشریت است. سوال این است که چگونه ؟ پاسخ به این سوال است: عزم 130 کرور هندی به هند متکی به خود. ما باید این منابع قابلیت بهترین استعداد. ما بهترین محصولات و بهبود زنجیره تامین و آن را مدرن ما می توانید آن را انجام دهید و ما آن را انجام دهد.
  • هند به عنوان یک کشور در یک مرحله مهم. چنین فاجعه داده است یک نشانه یک پیام یک فرصت است. زمانی که coronavirus مشکل شروع به هند بود و نه تولید PPE کیت. N-95 ماسک تولید بسیار پایین بود. در حال حاضر این کشور تولید 2 لاخ PPE کیت 2 لاخ N-95 ماسک روزانه.
  • این بحران نشان داده است که اهمیت خود وابسته به هند است. این تنها راه است.
  • یک ویروس به طور کامل تخریب جهان است. کل جهان درگیر یک جنگ برای صرفه جویی در زندگی می کند. ما را دیده اند هرگز چنین مشکل و نه در مورد آن شنیده است. این بحران بی سابقه است.
  • خسته به از دست دادن برای شکستن تحت سختی قابل قبول است به بشریت. ما برای نجات خودمان و حرکت پیش رو با پیروی از تمام قوانین از جمله جنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>