اگر شما همیشه از رویای داشتن خود را بسیار خود را افسانه قلعه, ممکن است این فرصت از طول عمر است. یک عمارت گوتیک به نام Elms در اسکاتلند burgh از اربرته در حال حاضر به حراج و شروع پیشنهاد £1 ($1.23).

Elms طراحی و ساخته شده توسط معمار ویلیام Leiper برای Corsar خانواده در حدود سال 1869 پیر خانه رویاهای surmises. ملی مزایده اموال مسئول فروش عمارت گزارش می دهد که Elms اداره می شد و به عنوان یک هتل تا جنگ جهانی دوم هنگامی که آن را گرفته با جنگ ، آن و سپس انتقال به کودکان صفحه اصلی.

آنچه شما بخواهید ؟ نه تنها ممکن است Elms خالی از سکنه می شود (فقط در محل) اما آن را نیز ذکر شده به عنوان یک “نا امن, ملک.” همانطور که اشاره شد توسط ملی مزایده اموال نا امن خواص “بدیهی است در شرایطی که شمار یک خطر جدی برای سلامت یا ایمنی سرنشینان و یا بازدید کنندگان و یا جایی که راه خانه به بازار عرضه شده است حاکی از آن است که نامناسب برای شغل در آن شرط است.”

در واقع Elms نشسته است رها شده و برای چندین سال و نیاز به مقدار زیادی از کار.

با وجود آن نقص, ملی, مزایده اموال اشاره می کند که این امر می تواند یک فرصت عالی برای یک توسعه دهنده به عنوان آن را قبلا دریافت مجوز برای تبدیل به شش آپارتمان و پنج “خانه های مسکونی.”

مطمئن شوید که این تور تصویری از 2014 را به شما لرز—اما فقط فکر می کنم از پتانسیل Elms نگه می دارد.

هر چند مناقصه آغاز شده و در صرف £1 پیشنهاد فعلی است تا £102,000 (در حدود $125,000) است که هنوز هم یک قیمت عادلانه برای چنین عظیم و تاریخی قابل توجهی اموال. اگر شما می خواهم به ارائه پیشنهاد, شما می توانید ثبت نام در ملی ملک در مزایده و ارائه پیشنهاد خود را در Elms مثال. حراج بسته در جولای 17 در 11 a. m. BST.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im