اجاره هوشمندانه IKEA هک و دکور هستند و چگونه شما منحرف کردن اذهان از بژ فرش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Rydhima و Sirtaj Brar و خود را 2 سال با دختر
محل سکونت: غرب لس آنجلس, کالیفرنیا
حجم: 1300 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال اجاره

Rydhima Brar است که طراح داخلی پشت R/terior استودیو. با یک پس زمینه در طراحی داخلی Rydhima تا به حال یک جواب چند تا آستین خود را به تزئینات جدید “انتقالی” آپارتمان. “حتی اگر آپارتمان جدید خواهد بود انتقالی کوتاه مدت راه حل” Rydhima می گوید: “من هنوز هم می خواستم به آن را به یک خانه کوچک.” با هیجان انگیز جدید مجموعه ای از پالت رنگ را به بازی و به چالش کشیدن برخی از فضاهای به غیر روحانی کردن Rydhima تا به حال سرگرم کننده تبدیل خانواده اش بژ آپارتمان کوچک به یک شیک و غریب خانه.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

من سبک: مدرن التقاطی در دیدار مینیمالیستی براق.

الهام: در این مورد آن هنر است. در هر اتاق وجود دارد این است که همیشه یک قطعه که من شروع با, آیا این هنر است یا یک فرش و یا یک الگوی است که جلب چشم من. برای این آپارتمان هر اتاق به حال یک قطعه از هنر است که با الهام از رنگ ها و یا تم فضایی که پس از آن تبدیل به یک داستان زیبا.

مورد علاقه عنصر: نور! زمانی که من آمد به بررسی این آپارتمان کردن آنچه در آن فروخته شده بود مقدار بسیار زیاد از روشن و نور طبیعی آن را به حال. چندین پنجره های بزرگ در هر اتاق حال حمام کردن در فضای گرم و نور طبیعی. هر روز صبح هنگامی که ما باز کردن پرده پرتوهای نور در داخل و حتی در کسل کننده روز بارانی, آن را هنوز هم تازگی و طراوت خاصی را به عنوان آن را می سازد این فضا احساس بسیار سبک و با روح.

بزرگترین چالش: در حالی که بهترین ویژگی نور, بدترین ویژگی این بود که آن را به طور کامل سنگ فرش شده. بله شما آن را بخوانید به طور کامل بژ فرش شده است. یکی از چیز خوب در مورد آن این است که دختر من تبدیل شده است بی باک وقتی که می آید به غلت و پریدن در اطراف. اما از نظر دکور آن را کاملا محدود و خسته کننده است. اما من در آغوش نقص و بژ بودن ” از آن برداشت زرق و برق دار مخمل سیاه chesterfield sofa به عنوان ‘bold’ عنصر. آن را خارج از غرفه را به زیبایی در برابر دیوارهای سفید و بژ فرش به عنوان آن را به عنوان یک بیانیه جسورانه در اتاق نشیمن. به نظر می رسد و احساس می کند بسیار لوکس و براق و بهترین بخش…صبر کنید… بچه دوستانه!

یکی دیگر از چالش عنصر در اینجا عدم ذخیره سازی. علاوه بر این با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای KonMari ما وسایل شخصی ما هنوز هم مورد نیاز برای ذخیره سازی تمام موارد است که آیا ما شادی. راه حل: پیدا کردن مبلمان است که می تواند در خدمت در راه های متعدد که آیا آن یک میز قهوه با ذخیره سازی و یا با استفاده از فهرست تنه به سمت میز ما در اتاق خواب استاد و یا یک تلویزیون کنسول اضافی cabinetry یا DIYing یک نوار کابینه که نه تنها فروشگاه های ما barware و گرانبها ویسکی, اما همچنین دارای زیر شلواری اضافی به سادگی به پهلو دور دونده جدول, رنگ آمیزی کتاب و نشانگر!

Proudest DIY: ما یک زن و شوهر از این در آپارتمان ما است. با هدف نگه داشتن همه چیز در بودجه اما نه به خطر انداختن بر روی زیبایی ما را به بهترین مکان برای تبادل نظر هک IKEA.

نوار کابینه: همیشه سبز BESTA کابینت شد بهترین گزینه برای آنچه که من قرار بود. به خصوص در حال حاضر که آنها گزینه های مختلف برای درب جبهه آن را تبدیل به یک پروژه سرگرم کننده. برای بار کابینه من تا به حال یک دیوار بود که به جا ناهار خوری را راه اندازی کرده اند و در یک گوشه ای برای برخی از نوع نوار ذخیره سازی. این BESTA اندازه گیری درست و مناسب از نظر عرض و من قادر به اضافه کردن دو نرم نزدیک زیر شلواری در بالا به کابینه برخی از ارتفاع مورد نیاز و ذخیره سازی. جایی که من با سبک و تبادل نظر شد و به مبادله و دستگیره. برای من رفت با این زرق و برق دار برنج U شکل, پاهای, از PrettyPegs که فورا بالا نگاه و رفت و برای برنج و روي درب می کشد به اضافه کردن برخی از بافت و علاقه به جبهه از کابینه. نتیجه نهایی این است که این نوار کابینه مجهز به برخی از خاطرات با ما از سفر به نوشیدن پایتخت های جهان, ایرلند و اسکاتلند.

چیز غریب کابینه: علاوه بر انتخاب همان BESTA کابینت با درهای شیشه ای و, برنج, دستگیره, هدف ما از این گوشه به آن چشم نواز است. به جای سرمایه گذاری در قفسه من تصمیم به استفاده از روشن و جسورانه تصویر زمینه است که تنها رنگ اضافه شده اما در آورده برخی از شخصیت به فضا. این کمک در بستن در تمام عناصر رنگ در اطراف اتاق. با چیز غریب کابینه در مقابل آن می افزاید: فقط حق مورد علاقه و یک اشاره از روی کنجکاوی.

تلویزیون کنسول: در کل پنتاگون به شکل اتاق نشیمن وجود دارد تنها یک دیوار که در آن ما می تواند محل ما تلویزیون است. آن بود بسیار گسترده ای دیوار بنابراین بر اساس عرض من تا به حال برای پیدا کردن دقیق تلویزیون کنسول که کار می کنند. من عاشق این CB2 کنسول بود اما نه به اندازه مناسب و نه در بودجه است. پس از تحقیق من تصادفا یک کنسول که اندازه مناسب و تا به حال یک الگوی مشابه در درب! اما این به آن مجلل نگاه کنید. همه من بود مبادله دستگیره درب برای یک جفت براق بنفش و برنج آنهایی که و پسر آن تغییر نگاه!

صرفه جویی بهترین ها را برای آخرین دختر من تغییر جدول. باقی مانده در موضوع از ذخیره سازی های اضافی ما در بر داشت این شایستگی نه کشو کمد BRYGGJA (در IKEA). به طور کامل تعویض کردن تمام نه کشو می کشد و پاها با رنگارنگ آنهایی که از PrettyPegs آن به طور کامل نونما نگاه. من تا به حال تعریف کردن از دوستان و خانواده بدانم که high-end فروشگاه را پیدا کنم که شایان قطعه از. کنار کمد به جای رفتن با یک سنتی قفسه کتاب من در نهایت برای تحقق یک راز تمایل به ایجاد یک بد بو گوشه ای از مکعب قفسه با استفاده از EKET قفسه. بازی با رنگ ها و عمق قفسه ها بود و بهترین قسمت در آورده و اتاق با هم.

بزرگترین زیاده: ما خانم چسترفیلد از کشور تعریف کنیم. این شده است از بهترین زیاده روی از نظر عملکرد و دوام و کلی تجدید نظر شود. مبل بودن ما اصلی قطعه از مبلمان در اتاق نشیمن بزرگ است و به راحتی می توانید صندلی 4-5 بدون به خطر انداختن بر روی فضای شخصی. با هر جنبه ای بودن قابل تنظیم از پارچه, رنگ, پاهای, عرض, طول و من قادر به گرفتن دقیقا آنچه که من نیاز. آن عمیق است پس از آن به راحتی می توانید به عنوان بستر برای گاه به گاه مهمان خانه که راه به ما گفته اند باید خواب راحت. و نرم و مخملی مجلل به نظر می رسد اما نیز شده است بسیار با دوام با یک کودک در اطراف. ما تا به حال به صبر هشت هفته برای آن اما کل فرایند شفاف آنلاین و من می دانستم که دقیقا همان زمانی که در آن قرار بود به می رسند. با آن دستکش سفید سرویس زمانی که آن را تحویل داده شد آن همه ارزش صبر کنید!

بهترین توصیه: اول نترس از رنگ و الگوهای جسورانه. ثانیا یادگیری را در آغوش نقص از یک فضا و تبدیل آن به یک چشم نواز بیانیه. در نهایت سعی کنید تصور کنید که خود را در فضا و چگونه شما می توانید آن را به راه رفتن در اطراف و تصور فضا. هنگامی که شما که تصویر شما خواهد بود قادر به کشف کردن آنچه که کلید قطعات مبلمان شما نیاز دارید و از آنجا شما قادر خواهید بود برای تصمیم گیری در چه عناصر دیگر شما می خواهید برای کمک به شما در ایجاد تجربه شما می خواهید زمانی که شما وارد آن اتاق و تکمیل داستان خود را.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ عکس های خانوادگی همیشه گرم کردن هر گونه فضا. که یک عنصر من همیشه دوست دارم به ترکیب در هر اتاق. اگر شما خود را ندارد و هر هنر یا فقط باید که یک قطعه از هنر شما خریداری شده به صورت تصادفی و در حال حاضر هیچ ایده چه چیزی برای انجام با آن و ایجاد یک مینی گالری دیوار ترکیب آن است. وجود دارد بسیاری از راه های انجام این کار, اما شما می توانید شروع با برخی از فریم های ساده آنها حتی نمی نیاز به مطابقت و برخی از نوار چسب دو طرفه. قرار دادن تصویر مورد علاقه خود در این مرکز کار و راه خود را در اطراف آن با قرار دادن فریم های دیگر. اجازه دهید روند آلی بود!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>