ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: دایان گوردون شوهر و دو بچه دو گربه و پرنده
محل سکونت: Rollinsville کلرادو
نوع صفحه اصلی: تاریخی کابین
حجم: 1085 متر مربع
سال زندگی در: 9 سال متعلق به (پاره وقت/آخر هفته خانه)

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: ما از کابین ورود به سیستم ساخته شده بود در سال 1939 و نشسته در 8700 پا مشرف قاره تقسیم چند مایل در خارج از هیپی کوه شهر Nederland. در اصل داخل کابین یکی از اتاق های بزرگ با سنگ, شومینه, 545 متر مربع و یک outhouse, که, عکسهای باقی مانده است. در نهایت (و خوشبختانه), حمام اضافه شد و در سال 1991 یک گل اتاق و اتاق خواب اضافه شد بر روی خانه. در سال 2011 ما خریداری خانه و آپارتمان درمانی ویژه قبل از آن ما در حال اتمام هر پیشرفت های عمده. در سال 2013 ما اضافه یک اتاق خواب کارشناسی ارشد بر روی صفحه اصلی ساخت کل فیلم مربع در حال حاضر 1085; قبل از این که بچه ها خواب بودند در تنها اتاق خواب هنگامی که ما بازدید کردند و من و همسرم خواب تخت خواب مبل… که پیر به سرعت.

پس از سالها قرار دادن band-ایدز در ساختاری مسائل 2019 دیدم نوسازی عمده ای که شامل تصحیح چهار اینچ از سطح زمین در بخشی از کابین های جدید و کمی بزرگتر به جای یک یخچال و فریزر (قبلا ما فقط تا به حال یک و یخچال در گل اتاق) جدید و بهبود یافته شومینه. بچه های ما در حال حاضر در کالج و هنوز هم لذت بردن از بازدید در تعطیلات آخر هفته از تخته سنگ تنها یک ساعت و نیم از داخل کابین و ما همیشه حمل و نقل ما سه حیوانات خانگی وجود دارد با ما. ما “گارد عروس هلندی,” Georgie برخوردار نشسته در پنجره و هشدار ما هنگامی که روباه به بازی آمد. یک بار انبار قرمز کابین در حال حاضر قابل توجه در خارج در حالی که پس از اتمام داخلی نور و روشن است.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: جادویی کابین عقب نشینی است.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من است و اتاق نشیمن. به نوعی این اتاق است که فقط مناسب نسبت در حدود 15’x15′ اما طاقی سقف باعث می شود آن را احساس بسیار بزرگتر است. این نمایش ها از این اتاق به 13,000+ برف دربسته در محیط قله هند فراتر از آن از جمله غروب هر شب فقط نفس گیر است. و شما نمی توانید ضرب و شتم خواندن و گوش دادن به پرونده است.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ تصویر زمینه برای آشپزخانه! من جستجو دور و گسترده ای را برای چیزی که کامل و در بر داشت در این زمینه که تداعی جنگل زمستان ، همچنین من جدید فرش اتاق از Loloi.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ به عنوان یک طراح هستم و همیشه اصرار مشتریان به آیتم را انتخاب کنید آنها را دوست دارم و فکر نمی کنم در مورد فروش مجدد بسیار است. من فکر می کنم اگر مردم را انجام دهند که در اغلب موارد آنها نمی خواهد احساس نیاز به حرکت هر هفت سال! در حالی که من دنور خانه پر از رنگ و انرژی کابین من است بی سر و صدا تر, بنابراین به عنوان برای ترویج آرامش برای ما در تعطیلات آخر هفته. هر قطعه من را در خانه من به این معنی که به من و شوهرم پس از هر بار که من در نگاه من اشیاء آنها به من لبخند یا بازگرداندن حافظه است. واضح است که ما یک مقدار زیادی از اشیاء عتیقه!

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو