جدید مجازی فرار اتاق در زوم اجازه می دهد تا شما و دوستان خود را به فرار از خستگی

اگر شما احساس کمی به دام افتاده در حالی که در خود قرنطینه مستقر در سیاتل شرکت پازل شکستن فقط ممکن است مناسب برای فعالیت شما.

“این گریم فرار” مجازی فرار اتاق تجربه که در آن شما و دوستان شما می توانید پازل را حل کند از طریق زوم اجازه می دهد شما را به برخی از سرگرم کننده بدون شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

داستان می گیرد در یک جنگل مسحور که قرار داده شده تحت یک نفرین یک جادوگر است. تیم خود را که به حداقل سه عضو باید از طریق چالش های مختلف به منظور ادامه در 90 دقیقه زمان محدود. هر اتاق می آید با یک زندگی میزبان و یا “پدر یا مادر تعمیدی پری” را به عنوان آنها را از آن خواهد شد که در خدمت به عنوان راهنمای خود.

پس از این بازی این است که میزبانی در زوم تیم خود را قادر خواهد بود برای دیدن و گپ زدن با یکدیگر به ذکر است ضربه محکم و ناگهانی عکس ها با استفاده از ضبط صفحه نمایش از ویژگی های. با توجه به پازل شکستن بنیانگذار Nate مارتین آن را یک فعالیت بزرگ برای دوستان و همکاران در یک زمان هنگام بیرون رفتن و ملاقات تابو است—و در برخی موارد حتی بهتر از رفتن به یک, فیزیکی, فرار اتاق.

“ما فیزیکی اتاق های برخی از تیم های آن هر انسان برای خود. برخی تیم ها— ” شما دو تقسیم کردن و رفتن بیش از وجود دارد,'” مارتین گفت: Mashable. “در فضای مجازی وقت و زمان دوباره—و ما پیش بینی نکرده بودند این—ما شاهد ایالات گروه. و این چیزی است که ما نمی توانیم تعداد در فضای فیزیکی چرا که هر کس آن را تجربه متفاوت است.”

“این گریم فرار” در دسترس است در زوم با قیمت با شروع از 25 دلار در هر فرد. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im