حداکثری ‘Grandmillenial آپارتمان در یک خانه تاریخی با هنر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: جیمی لین هندرسون و مینی طلایی ابله هنری
محل سکونت: Warrenton, VA
نوع صفحه اصلی: آپارتمان در خانه های تاریخی
حجم: 1,200 حرکت فوت مربع
سال زندگی در: 1 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من فقط نقل مکان به یک خانه قدیمی در مینیاتور اسب و باغ شهر ورنتن حدود 45 دقیقه خارج DC. من یک هنرمند هستم که از شیکاگو زندگی می کنند و نزدیک به خانواده و لذت بردن از حومه شهر را الهام بخش است. من “دو خوابه” واحد است که از لحاظ فنی در دو اتاق زندگی می کنند با یک اضافه شده-در آشپزخانه و حمام را به آنچه پس از رسمی و غیر رسمی سرو از این خانه های قدیمی به تنهایی آپارتمان. من همیشه یک مکنده برای خوب گالری دیوار و جمع آوری مورد علاقه و thrifted هنر در طول سال به ترکیب آن با خود من شخصی آثار هنری و یا دوستان’ آثار هنری از سال من در شیکاگو به عنوان یک هنرمند (من به وزارت امور خارجه از مدرسه موسسه هنر شیکاگو در سال 2009).

من در حال حاضر کار از خانه در این آپارتمان زیبا با هنری Goldendoodle و من دو زرق و برق دار, پیر, گاز, شومینه, (تمام دلیل من اجاره این آپارتمان)! من همیشه زندگی در شهرهای بزرگ که در آن من تنها شده است قادر به پرداخت هزینه یک آپارتمان استودیو اما در حال حاضر که من دو باز بزرگ-مفهوم اتاق برای لذت بردن از من در واقع می تواند استفاده از یک اتاق به عنوان یک دن/نقاشی استودیو و اتاق به اندازه کافی برای من سه پایه و لوازم! این یک رویا است. من دوست دارم که در خانه و احاطه تمام چیزهای مورد علاقه من. فلسفه من این است که بیشتر و بهتر است و هیچ قانون وجود دارد در مورد آنچه شما می توانید و نمی تواند بر روی دیوار آویزان.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: Grandmillenial التقاطی رنگارنگ هنری, قدیمی,

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اصلی اتاق نشیمن—من عاشق شادی سقف بالا و نور صورتی لهجه دیوار با شومینه. این یک شادی بیشتری به طاقچه شومینه به استفاده از تکیه آثار هنری در برابر به دست آوردن حتی بیشتر از قطعه های مورد علاقه من و چاپ در فضا!

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ دو چاپ فهرست در طلاکاری فریم در فروش املاک—یکی از بزرگ دراماتیک فلاندرز-سبک نقاشی رنگ و روغن از گل و زیبا بلند معنوی چشم انداز از یک انبار قرمز!

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ وجود دارد مطلقا هیچ قوانین. پر کردن فضای خود را با چیزهایی که شما را به لبخند و استفاده از فضای خود را با این حال شما را مشاهده کنید مناسب است که با ظرفیت شیوه زندگی خود را. برای مثال اتاق در این خانه بسیار کوچک سازی بنابراین من استفاده می شود بزرگ ساخته شده در چین قفس به خانه تمام کفش من! فقط خوب کار می کند برای من.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>