یک ماه ژوئن نامه ای از آپارتمان درمانی ویرایشگر

در پایان هفته گذشته من به کار معمول ماهانه اعزام زمانی که متوجه شدم که واقعا وجود دارد تنها یک چیز ارزش صحبت کردن در مورد در حال حاضر. هر روز در اینجا در آپارتمان درمانی آن هدف ما کمک به هر کس به زندگی می کنند یک زندگی شاد و سالم در خانه است. اما این ماموریت توخالی است تا زمانی که مردم سیاه و سفید نیست امن در جوامع خود و حتی خانه های خود. اخیر مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تونی McDade شد همه بیش از حد مکرر یادآوری که فقط. به عنوان یک تیم ما ایستاده با سیاه زندگی مهم جنبش است. ما شما را بشنود ما دیدن شما و ما ایستاده بودند ،

به عنوان یک عمدتا سفید تیم در آپارتمان من—و کل تیم ما—am متعهد به انجام کار به شکل از چگونه به مطمئن شوید که ماموریت ما واقعا صحبت می کند به همه. اگر شما می خواهم برای پیوستن به ما در این تلاش من یک لیست از منابع و ایده های خود را به ضد نژادپرستانه ارزش به خانه خود و جوامع است. برای شروع پیشنهاد می کنم چک کردن این پست از @chelseaykaywright در مورد راه هایی برای ایجاد اختلاف از خانه. اگر شما در حال حاضر شده است در این سفر برای مدت زمان طولانی ما در اینجا برای شما و ما آماده هستیم برای گرفتن.

وجود دارد تن دیگر از خواندن لیست گردش—دیدن آیتم بعدی در این لیست به عنوان مثال.

در نهایت در یک شرکت در سطح جهان از هر دو طراحی خانه و سبک زندگی رسانه ای باید مقدار زیادی از کار را به انجام وقتی که می آید به فراگیر و نمایندگی. این کار ما در اینجا در آپارتمان درمانی برای انجام این کار از طریق مردم و خانه های ما را انتخاب کنید برای پوشش نویسندگان ما انتشار این موضوعات ما مقابله با سازندگان و شرکت های ما بلند کردن و طراحان که کار ما تقویت می کنند. ما متعهد به انجام آن کار می کنند. در اینجا چهار مکان ما قصد داریم به شروع به سمت راست دور:

اگر شما هر گونه پیشنهاد در مورد چگونگی بهبود, من دوست دارم به شنیدن از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im