یک خانه بازسازی شده در بودجه مخلوط بسیار معروف جنسیت آشپزخانه Vibes و Boho لمس

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Christoph و النا Lohse (گربه کوین و نیومن)
محل سکونت: اتصال منطقه — Toronto, Canada
اندازه: 900 متر مربع
سال زندگی در: 4.5 سال متعلق به

من و همسرم صرف تابستان 2015 به دنبال در خانه در این شهر بودند که از ما محدوده قیمت. ما حتی تکمیل فرم سفارش. در اواخر ماه اوت نماینده ما فرستاده ما یک لیست که تا به حال آمار عمومی سایت نشده بود… در بودجه ما است. این همه اتفاق در یک روز ارائه می دهد به عقب و جلو و ما رو عمده fixer upper در این شهرستان است. به زودی پس از ما در اختیار داشتن کل کل خانه سوخته بود. منظورم به خاتم. همه صورتی حمام ترک خورده گچ سقف کوچک فرش راهرو رفته است. ما در حال حاضر در سال 2020 و من حتی نمی تواند می گویند خانه ما انجام نشده است. ما انجام داده ایم اکثر کار خودمان را به غیر از چند معاملات. این یک مقدار زیادی از کار است اما ما خوشحال با آنچه که ما تا کنون انجام داده ایم.

جزئیات است که ما در مورد جایی است که در معرض دیوار آجری است. خانه های نیمه جدا بنابراین ما قادر به افشای مجاور دیوار. این روند چنان گرد و خاکی دود مانند گرد و غبار بود و مواج از ویندوز و چند همسایه و حتی به بررسی ما است. گذشته از آن ما رفت و با تمام دیوارهای سفید داد و با سر اشاره کردن به دنیا با 1920s به سبک حمام و entryway. ما نمی توانیم به طور کامل استراحت تا زمانی که نوسازی است که در نهایت کامل; ما هنوز رو به کل عوض کردن آشپزخانه, اما ما خوشحال هستند در اینجا ما در شهرستان است.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: آن را سخت به اختصاص یک سبک خاص به خانه من چون دارم بسیاری از آنهایی که متفاوت و گنجانیده شده اند تعداد کمی از آنها. اما من می خواهم بگویم آن را ترکیبی از قدیم و جدید و گران قیمت و ارزان. وجود دارد بسیار معروف جنسیت آشپزخانه vibes, boho, لمس, پیر حلقههای جهان و حتی برخی از ’80s, مبلمان در این خانه است. هر آنچه شما می خواهید به تماس است که من آن را دوست دارم!

الهام: ما کشیده الهام از منابع مختلف به طور عمده از Pinterest. هر یک از ما خود ما حساب و بزرگ تخته پر از vibes, رنگ, ساخت و ساز, یادداشت ها و مواد است که ما با اتکا به ایجاد رویای ما فاصله است. گذشته از آن, من به دنبال شگفت انگیز طراحان در Instagram که الهام گرفته از خلاقیت ما به عنوان به خوبی.

مورد علاقه عنصر: من می خواهم بگویم مورد علاقه من عنصر کاشی ما را در حمام و entryway. من همیشه با وسواس پررنگ بیانیه ای از سیاه و سفید کاشی. این یک کلاسیک و امروز از آن می آید در بسیاری از اشکال و اندازه های مختلف شما واقعا می توانید خلاق با آن و ایجاد یک اتاق ایستاده.

بزرگترین چالش: چالش اصلی ما بوده است در زمان. به نگه داشتن بودجه ما در بررسی ما گرفته شده و بخش عمده ای از کار نوسازی خودمان. اما ما هر دو کار تمام وقت و تورنتو بی قانون سر و صدا محدودیت با ادعا (بدون سر و صدا پس از 7 p. m. و یا در روزهای یکشنبه). پس از آن یک مبارزه اما ما باید بر آن غلبه با فداکاری از جمله زمان با دوستان و خانواده به کار بر روی آن کار انجام می شود.

Proudest DIY: من می خواهم بگویم من بیشتر افتخار ما entryway. پس از پاره شدن پایین راهرو دیوار جلو ما باز شد سمت راست به اتاق ناهار خوری; آن را بی دست و پا بود. بنابراین ما ساخته شده است یک دهه 1920 سبک راهرو به تناسب نیاز برای یک entryway. آن را ساخته شده با سه درب های مختلف کمرنگ کردن شیشه و ما موفق به آن را به نگاه مانند آن را همیشه وجود دارد. من آن را دوست دارم.

بزرگترین زیاده روی: بزرگترین زیاده روی بود و زیبا fiber art قطعه خریداری شده از مراکش. این استعداد LRNCE. من هرگز متعلق به یک اصلی قبل از, بنابراین من مطرح شده این پول را با فروش یک دسته از موارد دیگر استفاده قرار داده و تمام درآمد حاصل از این یک قطعه افسانه ای.

بهترین توصیه: من بزرگترین تجربه یادگیری با این خانه شده است به کم کردن سرعت و عجله به خرید تکه های بزرگ است. من دیوانه رفت خرید مبلمان قبل از ما حتی تا به حال این کلید به این محل است. که نمی کنند. وقت خود را کشف سبک خود را و سپس سرمایه گذاری در برخی از قطعات است که شما را دوست دارم برای سال.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ من بهترین خانه راز است و نمی شود ترس به خرید دست دوم! اگر شما در شهرستان زندگی می کنند, فروشگاه, بیرون از شهر, شما می توانید یک قیمت بسیار بهتر و اغلب انتخاب بیشتر نیست چرا که همه چیز را برداشت تا به سرعت. اگر شما تا کنون برای فروش, لیست, در مورد شهر; شما به احتمال زیاد دریافت همه از سرمایه گذاری اصلی خود را به عقب و گاهی بیشتر!

با تشکر Christoph و النا!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de