یک “هالیوود ییلاقی’ خانه به سبک برخی جای تعجب مقرون به صرفه دکور ایده های

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

طراحان: کریستینا والنسیا و Kele Dobrinski کلوسوس Mfg
صاحب خانه: خانواده پنج
محل سکونت: زمین پارک ساکرامنتو
حجم: 1700 متر مربع

در شرایط اولیه خود وجود ندارد خیلی دوست دارم در مورد این 1702 فوت مربع زمین در پارک خانه ساخته شده در سال 1941. آن را به حال خردل قدیمی-رنگی فرش یک اندازه کوچک و لایه مشمع کف اتاق در سراسر. آن را به حال رها شده است برای چندین سال پس از آن نیاز به برخی از عمده TLC. هدف ما این بود که در تن نور, باز کردن کل فضا و آن را کامل refresh به نوبه خود آن را به محل مناسب برای یک خانواده با سه دختر جوان به راحتی در اتاق را به رشد. صاحبخانه هستند, دوستان نزدیک, به طوری که آنها تصمیم به خرید یک محل جدید برای خود و خانواده جوان از پنج ما هیجان زده برای کمک به آنها را از آن خود کنند.

ما انتخاب دو سبک متمایز—هالیوود ریجنسی و ساحل ییلاقی—سپس بر داشت مشترکات بین آنها به منظور ایجاد یک تازه جهت برای آنها, هالیوود, خانههای ییلاقی. با هر پروژه ما این مهم را برای ما به مجموعه ای فراگیر مفهوم فضا از گرفتن سفارش برای گفتن یک داستان منسجم و یک نقطه کانونی برای تصمیم گیری در طراحی ساخت. ما نیز همیشه به دنبال راه هایی برای ترکیب مالکان’ سبک در حالی که احترام به معماری اصلی از صفحه اصلی.

ما تغییرات اساسی در ساختار خانه. ما سوخته آشپزخانه باز کردن فضا از اصل آن محصور کردن فرم برای یک ترکیب آشپزخانه/غذاخوری فضا اضافه شده ساخته شده است در mudroom و باز دن به حیاط خلوت با اضافه کردن یک بزرگ درب کشویی. برای ایجاد خود را در هالیوود خانههای ما مخلوط خاکی عناصر مانند چمن پارچه tambour و بارهای داخلی سبز با سیاه و سفید فرش, گرافیک, هنر, و ترکیبی از رنگ های طلایی در سراسر. برای مبلمان, ما عاشق ترکیبی از مدرن و بنابراین ما scoured مغازه های عتیقه فروشی برای بیانیه قطعات—مانند فهرست طاووس شومینه پوشش طلایی یوزپلنگ مجسمه و اندازه لامپ سرامیکی—برای ایجاد یک خوب مجاورت در برابر تخته موج سواری در ساحل, چاپ و گیبسون گیتار.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

طراحان سبک: ما سعی میکنیم که برای عضویت در یک سبک خاص بلکه رویکرد ما به هر پروژه را با چشم های تازه و تعیین آنچه در آن نیاز به کمک به آن درخشش. ما شده ایم به اندازه کافی خوش شانس را به زندگی طیف گسترده ای از سبک های از جمله اسپانیایی احیای کویر گلم و حتی در اواسط قرن در دیدار ’70s کابین. به طور معمول ما نسبت به بافت زندگی می کردند-در احساس و عشق ما تزریق عناصر گرافیکی و رنگ های جسورانه به کار ما. ما می خواهیم پروژه های ما به ایجاد یک بیانیه در حالی که در نهایت ایجاد یک فضای که راحت unfussy و دعوت.

طراحان’ الهام: ما عاشق ترکیب دو سبک با هم با هدف آوردن به جلو یک طراحی است که احساس تازه و غیر منتظره است. برای این ما می دانست که زن و شوهر تا به حال گذشته ریشه در جنوب کالیفرنیا و پس ما به دنبال مشترکات بین هالیوود ریجنسی و خانههای ییلاقی ساحل سبک برای ایجاد یک مفهوم است که ما تماس بگیرید هالیوود خانههای ییلاقی. به این دید به زندگی ما مخلوط خاکی عناصر مانند چمن پارچه tambour و بارهای داخلی سبز با سیاه و سفید فرش, گرافیک, هنر, و ترکیبی از رنگ های طلایی در سراسر.

مورد علاقه عنصر: این tambour که ما اضافه شده به شومینه! در حالت اصلی خود شومینه یکنواخت و خسته کننده بود و چیزی نمی به گرفتن چشم خود را داشتند ولی دو گرد ستون در هر پایان است که تا به حال بالقوه و که ما می دانستم که می خواست با تکیه تلفظ کردن. با استفاده از tambour ما قادر به اضافه کردن بافت و گرما به فضا در یک راه زیرکانه و با استفاده از آن به عنوان یک معماری از ویژگی های ما قادر به ترکیب و تنها مقدار مناسبی از vibes که ما پس از. که گفت: ما هنوز هم می خواهید به اطمینان حاصل شود که شومینه احساس مدرن بنابراین ما متعادل tambour با گرافیک مدرن و چاپ است که ما از PrintClub LTD.

بزرگترین چالش: فضای اصلی بود همه خرد شده تا به اتاق های جداگانه به صاحب خانه صفر دید به حیاط خلوت خود. به عنوان یک خانواده با بچه های جوان ما دانست و آن را حیاتی برای ایجاد بهتر جریان در سراسر مناطق اصلی زندگی. برای انجام این کار, ما تا به حال به نوار های غول پیکر, پیر, مرطوب نوار plopped در مرکز آشپزخانه—که برای تلفن های موبایل سرگرم کننده در نظریه اما هیچ کس نیاز دارد که فضای زیادی را می نوشد!—و ما باز کردن فضا در وسط به ایجاد یک دسته کوچک موسیقی جاز آشپزخانه و ناهار خوری منطقه که در آن خانواده بیشتر به راحتی می توانید طبخ غذا و لذت بردن از زمان در اطراف جدول با هم.

Proudest DIY: ما proudest DIY لحظه بود که استفاده از ورق grasscloth به دیوار اتاق ناهار خوری. تصویر زمینه به طور کلی می تواند تهدید آمیز به اعمال می شود اما نکته مهم در مورد grasscloth است که این بافت به اندازه کافی برای مخفی کردن هر گونه عیب و نقص است که اتفاق می افتد در طول برنامه. آن را مقرون به صرفه و شما می توانید آن را در ورق و سپس شما فقط آن را رول درخواست تصویر زمینه چسب را به پشت و به طور مساوی اعمال می شود آن را به دیوار با استفاده از کف دست خود را صاف و آن را به عنوان شما بروید. من توصیه می کنم تلاش آن فقط مطمئن شوید که شما دوستان به کمک در طول نصب کنید چون مگر اینکه شما می خواهید یک ناهموار زمینه; دار تصویر زمینه است که قطعا دو فرد ،

بزرگترین زیاده: ما در بر داشت زرق و برق دار کمد گردو در یک عتیقه عادلانه است که ما می دانستم که خواهد به نگاه کامل در اجتماع بنابراین ما splurged در آن و زوج آن را با یک بد بو اندازه لامپ و دور آینه طلا. اعتقاد ما این است که به خوبی ساخته شده چوبی credenzas بی انتها هستند و اگر شما پیدا کردن یکی با یک روش ساده و در عین حال تعریف و طراحی می شود آن را امضا قطعه ای است که می تواند دوباره مدل دهید یک میلیون راه های طول عمر است.

بهترین مشاوره: انتخاب یک قطعه بیانیه و ساخت بقیه اتاق در اطراف آن راه است که شما نمی خواهد که عناصر رقابت با یک دیگر در همان فضا. مثلا ما عاشق گرافیک, قدیمی, کوچ است که ما برای دن اما ما می دانستیم که ما نیاز به تن کردن مواد دیگر در اطراف آن به منظور بصری پایمال کردن فضا بنابراین ما انتخاب یک کرم فرش چرم عثمانی و ساده میز کنسول برای نشستن در کنار آن است. پیدا کردن, در بیانیه قطعات مورد علاقه ما راه بروید چرا که آنها واقعا یکی از یک نوع!

خود را چه خانه بهترین راز ؟ استفاده مجدد از فرسوده اثاثه یا لوازم داخلی! یک دوست و یک مبل قدیمی با شگفت انگیز ترین گل ملیله, اما آن را بسیار فرسوده و نیاز به reupholstered. ما در زمان های قدیمی پارچه پیدا کوچک قابل استفاده مستطیل شکل از مخده و سپس برش کشیده و استاپلر آنها را به بوم خالی برای ایجاد هنر برای اتاق ناهار خوری. این یک واقعا ارزان هک و به یک پس زمینه در غیر این صورت فضای مدرن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>