فلوریدا خانه نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک رنگی با خود به خانه دوم می یابد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: لیلی و اسرائیل با ما سگ موشک آزمایشگاه مخلوط و لوکاس یک جک راسل مخلوط که به یک ستاره راک شخصیت
محل سکونت: اورلاندو فلوریدا
حجم: 1700 متر مربع
نوع صفحه اصلی: 1970 در مرتع پرورش احشام خانه سبک
سال زندگی در: 18 سال, متعلق به

من استفاده می شود به درایو توسط این جامعه و تحسین به خوبی نگهداری می شود خانه های خود را کافی حیاط. از نظر محل سکونت در این محله است که بسیار نزدیک به مرکز شهر اورلاندو و شرق سواحل, سواحل, اما به دور از این پارک برای جلوگیری از ترافیک و گردشگری. این است که آرام جامعه متنوع با نام خیابان مانند کاسنی, دارچین و ناچیز به عنوان ترکیبی از ادویه جات ترشی جات همه با هم.

هنگامی که ما متوجه شدیم این سه اتاق خواب و دو حمام تقسیم پلان خانه آن معمولی 1970s خانه کامل با چوب تیره-paneled دیوار شکارچی سبز تصویر زمینه و کشور سبک قفسه. ما nesters خالی با دو پسران رشد; یک طراح گرافیک و نیروی دریایی ایالات متحده جانباز پسر من دیگو که در حال حاضر در اینجا زندگی می کند به عنوان او گذار از نظامی به زندگی غیر نظامی.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

ما سبک: سبک ما این است که تقریبا ترکیبی از صرفه جویی و بازار می یابد. من ساقه وب سایت و بازدید از محله من صرفه جویی مغازه ها به دنبال قطعات خاص برای اضافه کردن و یا جایگزین. در مورد قطعات من را به خانه من نیاز من هستند که آنها فایده عملی و شیک در همان زمان. به عنوان وجود دارد این است که هیچ فضایی برای سبک بدون عملی است.

الهام: الهام روشن است در رنگ های شاد طبیعت را به عنوان به خوبی به عنوان میراث کارائیب و پورتوریکو تربیت که در آن رنگ سبز و اقیانوس ها مرکز همه چیز است.

خانه مورد علاقه عنصر: مورد علاقه من عنصر از این خانه تقسیم طرح طبقه. آن را مانند زندگی در دو آپارتمان های مختلف متصل شده توسط یک آشپزخانه بسیار سرد است.

بزرگترین چالش: نگهداری از گیاهان زنده و پر رونق است شبیه به داشتن یک کار پاره وقت. اما انجام بیشتر از انواع. من حدود 65 گیاهان و چند تبلیغ.

Proudest DIY: تبلیغ بسیاری از گیاهان در محیط داخلی. من با وسواس تمام از گیاهان و بسیاری از آنها را پسران و دختران از اصلی گیاهان.

بزرگترین زیاده روی: متداول شدن و بازسازی استخر. حتی اگر ما نیاز به تعمیر و نوسازی حمام و سرویس بهداشتی, ما تصمیم به جلو بروید و استخر عالی. پس از فلوریدا تابستان تمایل به سخت آن را احساس راه راست رو به جلو به طوری که ما می توانید خنک کردن. ما صرف دیگران بزرگ, اما آن را به ارزش آن است.

بهترین خانه های مخفی و یا مشاوره: برای من آن را به وقت خود و مبله کردن خانه خود را با دست دوم و قدیمی می یابد. همانطور که شما خلاص شدن از شر جهان از ضایعات شما نیز لذت بردن از یک از یک نوع قطعه. وقت خود را برای پیدا کردن آن قطعه خاص است که به شما بیشترین رضایت! صبر و شکیبایی می پردازد.

آنچه اکثر مردم اشتباه در مورد استفاده از رنگ در خانه خود: من می خواهم که به می گویند که فکر شما را به مهار خود و حد خود را رنگ. که منجر به نارضایتی. از دست ندهید در آن بد بو و رنگ است که قلب خود را خوشحال. سعی نکنید به جا به بی رنگ زیبایی شناسی در زمانی که شما می ترسند از رنگ و طراوت و چالاکی.

بزرگترین راز کلاهبرداری با استفاده از رنگ ها در دکور: من همیشه به خاطر داشته باشید که برخی از رنگ ها مانند عمل خنثی در تنظیمات مختلف. بنابراین من خودم را متقاعد که. با آنچه شما عشق و معتبر و نتایج خواهد بود.

مورد علاقه رنگ دیوار رنگ در تمام دوران: برای یک رنگ-وسواس فرد مانند من مورد علاقه من رنگ دیوار در تمام دوران است “مخفی بالا سفید” رنگ و پرایمر از Valspar. آن را روشن پایه برای همه چیز رنگ. مبلمان و لوازم جانبی فقط پاپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید